ربات‌های هرزنامه رمزنگاری خاموش می‌شوند، زیرا ماسک قول داد که کلاهبرداران را تحت پیگرد قانونی قرار دهد

ربات‌های هرزنامه رمزنگاری خاموش می‌شوند، زیرا ماسک قول داد که کلاهبرداران را تحت پیگرد قانونی قرار دهد


برخی از کاربران در فضای رمزنگاری توییتر در حال حاضر کاهش تعداد ربات های کلاهبرداری را پس از تغییرات اخیر ایلان ماسک در پلت فرم رسانه های اجتماعی گزارش کرده اند.

به نظر می‌رسد آخرین حمله ایلان ماسک در نبرد توییتر علیه ربات‌های هرزنامه‌های رمزنگاری، تأثیر واقعی داشته است، به طوری که جامعه ارزهای دیجیتال از کاهش گسترده تعداد پاسخ‌های ربات‌ها به پست‌های او خبر می‌دهد.

در 11 دسامبر پیاممدیر عامل توییتر اشاره کرد که “فردا یک غافلگیری در انتظار ربات هاست” و بعداً فاش کرد که آنها تعداد کمی از افراد را در پشت تعداد زیادی حساب های ربات/ترول پیدا کردند و این پلتفرم آدرس های IP “معروف” را تعطیل خواهد کرد. بازیکنان بد.”

او سپس توضیح داد که کلاهبرداران می توانند روش های دیگری را برای دور زدن بلوک آدرس IP امتحان کنند، اما توییتر “به محض فاش شدن آنها را خاموش می کند.”

شیبتوشی ناکاموتو، با نام مستعار بیلی مارکوس، یکی از خالقان Dogecoin (DOGE)، در دسامبر به ماسک گفت. پیام“من یک پست آزمایشی انجام دادم و به جای دیدن 50 پاسخ ربات، فقط پیشرفت را دیدم، بیش از حد است.”

سایر کاربران نیز برای آزمایش آخرین تغییرات ماسک رفتند. PlanB، یک تحلیلگر و سرمایه گذار بیت کوین (BTC)، نموداری را برای مشاهده اینکه چه تعداد ربات به این پست پاسخ می دهند، منتشر کرد. در زمان نوشتن، هیچ پاسخی از ربات ها در نظرات ظاهر نشد.

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، همچنین خاطرنشان کرد که در حالی که «به نظر می‌رسد اخیراً از توییتر *به‌نظر می‌رسد کمی بهتر از آن استفاده شود*»، نمی‌تواند بگوید که آیا به دلیل ماسک تعداد ربات‌ها کاهش یافته است یا خیر.

او می‌گوید: «من نمی‌دانم چگونه چیزها را بین کارهایی که ایلان انجام می‌دهد و کاری که زمستان کریپتو انجام می‌دهد و مغزم که تغییراتی را تصور می‌کند که واقعاً وجود ندارند، جدا کنم.»

برخی گزارش داده‌اند که پاسخ‌های ربات همچنان در پست‌ها ظاهر می‌شوند، اما خیلی سریع توسط پلتفرم حذف می‌شوند.

مربوط: ایلان ماسک: توییتر در ماه های آینده کارهای بسیار احمقانه ای انجام خواهد داد

هرزنامه‌ها و ربات‌های کلاهبرداری توییتر به یک طاعون در این پلتفرم تبدیل شده‌اند و ماسک پس از تصدی مسئولیت توییتر در ماه اکتبر، آنها را یکی از اولویت‌های اصلی خود برای توییتر می‌داند.

در حالی که ماسک در آخرین پست خود اشاره کرد که این پلتفرم قصد دارد در آینده اقدام قانونی علیه کلاهبرداران در توییتر انجام دهد، وی جزئیات بیشتری ارائه نکرد.

وی گفت: «توئیتر همچنین برای پیگرد قانونی کلاهبرداران در هر نقطه از جهان اقدام خواهد کرد.
نویسنده: Stephen Katte

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉