شکاکان رمزنگاری SEC را ترک می کنند، اما یک مشکل وجود دارد


بر اساس بیانیه ای که روز جمعه منتشر شد، هدر اسلاوکین کورزو، مدیر سیاست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، آژانس را ترک می کند. بیانیه مطبوعاتی.

گری جنسلر، رئیس SEC، کورزو را یکی از “معتمدترین مشاوران” خود توصیف کرد. وی آن را به دلیل حمایت از سرمایه گذاران و بهبود فعالیت های تشکیل سرمایه ستود.

برخی از دستاوردهای کورزو شامل تصویب اصلاحات در بازار، کوتاه کردن چرخه پرداخت، و افزایش افشای اطلاعات شرکت‌ها در مورد حوادث بزرگ سایبری است.

مرتبط با

کورزو یکی از اولین انتصابات پرسنل جنسلر پس از در دست گرفتن فرمان SEC بود. او در آوریل 2021 به آژانس پیوست تا تیمی از کارشناسان سیاست را رهبری کند.

قبل از پیوستن به SEC، کورزو بیش از دو سال به عنوان مدیر سیاست بازار سرمایه در فدراسیون کار آمریکا و کنگره سازمان های صنعتی خدمت کرد.

پس از جدایی، کورزو جای خود را به کوری کلمر خواهد داد که در ژوئیه 2021 توسط SEC به عنوان مشاور امور مالی شرکتی آژانس استخدام شد.

تغییری در سیاست ارزهای دیجیتال وجود ندارد؟

به گفته النور ترت، خبرنگار فاکس بیزینس، هم کورزو و هم کلمر شکاکان ارزهای دیجیتالاین بدان معناست که تغییر اخیر بعید است منجر به تغییر سیاستی شود.

ماه گذشته، کمیسیون بورس و اوراق بهادار در ابتدا برخی از کاربران رسانه های اجتماعی را با نوشتن عنوانی که ظاهراً اعلامیه استعفا بود، فریب داد تا فکر کنند او آژانس را ترک می کند. اما جنسلر به سرعت توضیح داد که هنوز کارش تمام نشده است.

مرتبط با

SEC در حال حاضر در نبردهای حقوقی با تعدادی از صنعت ارزهای دیجیتال از جمله Ripple و Coinbase است.

در همین حال، آژانس همچنان شاهد اختلالات بیشتر با رد اخیر دستورالعمل ضد ارز دیجیتال SAB 121 توسط سنا است.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید