سرویس رمزنگاری Tap Global اولین سرویسی است که در سال 2023 در بازار سهام بریتانیا فهرست شده است

سرویس رمزنگاری Tap Global اولین سرویسی است که در سال 2023 در بازار سهام بریتانیا فهرست شده است


این شرکت حساب های بانکی تنظیم شده را ارائه می دهد و خریدهای رمزنگاری را از طریق صرافی های وابسته ارائه می دهد.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی این شرکت، اپلیکیشن کریپتو بریتانیا Tap Global به اولین فهرست برای سال 2023 در صرافی Aquis (AQSE) تبدیل شده است. طبق یک بیانیه مطبوعاتی در 10 ژانویه، این فهرست از طریق خرید مجدد توسط Quetzal Capital انجام شد.

Tap خدمات بانکداری فیات را ارائه می‌کند، یک سرویس مبادله رمزنگاری که منابع رمزنگاری را از صرافی‌های شریک فراهم می‌کند، و دسترسی به پروتکل‌های Staking و DeFi را برای ساکنان بریتانیا و اتحادیه اروپا فراهم می‌کند. این برنامه به عنوان یک بانک توسط کمیسیون خدمات مالی جبل الطارق تنظیم می شود.

الان رای بدهید!

Quetzal شرکت را با خرید و فروش سهام خود به مبلغ 20.5 میلیون پوند (24.9 میلیون دلار) به سهامداران Tap Global در ازای مالکیت خرید و با انتشار سهام جدید، 3.1 میلیون پوند (3.8 میلیون دلار) اضافی به دست آورد. بر اساس بیانیه مطبوعاتی، پول نقد حاصل از این سهام اضافی برای “افزایش هزینه های بازاریابی و توسعه بین المللی” استفاده می شود.

مربوط: کوین بیس 20 درصد از نیروی کار خود را در موج دوم اخراج کاهش می دهد

مدیر عامل Tap Global، دیوید کار، اظهار داشت که در زمانی که صنعت کریپتو با شک و تردید فزاینده ای مواجه است، تصمیم این شرکت برای فهرست کردن آن در بورس عمومی “تعجبی ایجاد می کند” همانطور که بلافاصله پس از سقوط FTX اتفاق افتاد. با این حال، تصمیم گرفت به هر حال این لیست را اجرا کند، زیرا می خواست یک گزینه تنظیم شده برای ساکنان بریتانیا ارائه دهد.

مانند هر فناوری نوظهوری، ارزهای رمزپایه سهم خود را از بازیگران بدی که بر احساسات بازار تأثیر می‌گذارند، دیده است. با این حال، از آنجایی که شرکت‌هایی که دقت لازم را در حفاظت از دارایی‌ها انجام نمی‌دهند، به یک طرف سقوط می‌کنند، بازار بالغ می‌شود و کاملاً تنظیم می‌شود و شرکت‌های مسئولیت‌پذیری مانند تپ برای موفقیت در موقعیت خوبی قرار خواهند گرفت.

پس از سقوط FTX در ماه نوامبر، برنامه‌های مبادله ارزهای دیجیتال تحت نظارت بیشتر تنظیم‌کننده‌ها و مشتریان قرار گرفتند. بایننس، بزرگترین صرافی جهان از نظر حجم، در ایالات متحده تحت بررسی است.

اما علی‌رغم این چالش‌های صنعت، آخرین فهرست Tap Global نشان می‌دهد که برخی از خدمات ارز دیجیتال هنوز به خوبی کار می‌کنند.
نویسنده: Tom Blackstone

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉