Crypto همچنان امیدوارانه باقی می ماند زیرا بازار به سمتی حرکت می کند: گزارش


بیت کوین در محدوده محدودی به تجارت خود ادامه می دهد و با اختلاف دیدگاه ها در مورد چشم انداز اقتصاد کلان، memecoin ها توجه NFT ها را به خود جلب می کنند.

پس از یک ماه پرفراز و نشیب برای صنعت کریپتو در ماه مارس، قیمت بیت کوین (BTC) در ماه آوریل با وجود برخی نوسانات ثابت بود. ظهور سریع memecoin‌هایی مانند PEPE سرفصل خبرها شد و First Republic، یکی دیگر از بانک‌های متوسط ​​ایالات متحده، ورشکست شد. با این حال، بر اساس احساسات فعلی بازار، بین بازارها و سیاست گذاران بن بست وجود دارد: در حالی که رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده جروم پاول به صراحت اعلام کرده است که احتمال کاهش نرخ بهره در سال جاری بعید است، بازارهای دارایی پرخطر مانند ارزهای دیجیتال به شدت در حال کاهش هستند. یک محور در ماه های آینده.

در چنین مواقعی، عاقلانه است که عمیق‌تر به اصولی بپردازیم که حرکت‌های آینده بازار را شکل می‌دهند. با وجود یک محیط کلان نامطمئن و فشار نظارتی در ایالات متحده، تحولات مهم دیگری نیز وجود دارد که به راحتی توسط این اخبار طاقت فرسا پنهان می شود.

این گزارش به صورت رایگان در پایانه تحقیقاتی Cointelegraph در دسترس است.

Cointelegraph Research یک گزارش بینش سرمایه‌گذار ماهانه منتشر می‌کند که شامل سرمایه‌های مخاطره‌آمیز، مشتقات، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، مقررات و موارد دیگر برای کسانی است که می‌خواهند بخش‌های مختلف دنیای کریپتو را بهتر درک کنند. گزارش های ماهانه که توسط کارشناسان برجسته در مورد این موضوعات مختلف گردآوری می شود، ابزار ارزشمندی برای درک سریع وضعیت فعلی صنعت بلاک چین است.

با تسلط Memecoins، تبلیغات NFT محو می شود

کلکسیون توکن‌های تعویض‌پذیر (NFT) یکی از معدود صنایعی هستند که در این ماه به شدت آسیب دیده‌اند. ممکوین‌هایی مانند PEPE ممکن است تا حدودی مسئول این امر باشند، زیرا با جلب توجه، سودهای چشمگیری به دست می‌آورند. توکن‌های BRC-20، یک انتزاع جدید ایجاد شده در پروتکل بیت‌کوین Ordinals، همچنین می‌توانند برای جریان‌های نقدی از سوی تاجران سنتی کلکسیون NFT رقابت کنند. اخیراً، بازارهای NFT به طور مداوم از خریداران بیشتر شده اند و این روند احتمالاً ادامه خواهد داشت.

از آنجایی که تمام معیارهای کلیدی مانند حجم و کیف پول های فعال در حال کاهش شدید هستند، نگرانی هایی در مورد سقوط آزاد بازار NFT وجود دارد. NonFungible تنها 49200 کیف پول فعال و 80500 دلار حجم فروش را در این ماه گزارش کرده است. جنگ های بازار NFT، همراه با کاهش هیجان در مورد NFT ها، دیگر عوامل محرک این توسعه بلندمدت هستند.

علیرغم کاهش کلی در بازار NFT، یکی از بخش های مهم NFT که در حال افزایش است، بازار وام NFT است. این بخش که از ابتدای سال 2022 هر ماه شاهد رشد دو رقمی بوده است، در ماه آوریل با افزایش 16.13 درصدی تعداد کاربران جدید ادامه یافت.

سهام استخراج از بیت کوین بهتر است

هر گزارش روند ماهانه تحقیقاتی کوین تلگراف شامل پوشش اقتصاد ماینینگ و سهام کریپتو است. سهام ماینینگ از لحاظ تاریخی یک گزینه محبوب برای سرمایه گذارانی بوده است که به دنبال افزایش قرار گرفتن در معرض BTC هستند. در حالی که عوامل خاص تأثیر منفی بر سهام منفرد در این ماه داشته است، به نظر می رسد صنعت به طور کلی از بازار نزولی 2022 خارج شده است.

بیشترین بازدهی دوباره توسط TeraWulf ثبت شد که با افزایش 85 درصدی ارزیابی ادامه داد. CleanSpark، IrisEnergy و BitDigital دیگر برندگان قوی بودند. شایان ذکر است، سهام در ماه آوریل پس از عقب افتادن در ماه قبل، در مجموع از BTC بهتر عمل کردند. بیت کوین تنها 2.8٪ بسته شد، در حالی که بزرگترین سهام ارزهای دیجیتال تحت سلطه ماینینگ 12.9٪ بسته شد.

البته افزایش ارزیابی ها در صنعت معدن نسبت به اقدام قیمت BTC بسیار حساس است. برای کسانی که به بهبود شرایط اقتصاد کلان برای دارایی های پرریسک متکی هستند، این سهام می توانند ورودی های خوبی را ارائه دهند زیرا قبلاً توسط بازار نزولی ضربه خورده اند. بخش سهام در گزارش ماهانه، مبانی شرکت‌های بزرگ در صنعت را دنبال می‌کند و بنابراین جایگزین تجزیه و تحلیل منظم ما از اقتصاد استخراج بیت‌کوین می‌شود.

تیم تحقیقاتی کوین تلگراف

بخش تحقیقات کوین تلگراف شامل تعدادی از بهترین استعدادها در صنعت بلاک چین است. تیم محققان با ترکیب سختگیری تحصیلی و فیلتر شده توسط تجربه عملی و سخت به دست آمده، متعهد به ارائه دقیق ترین و روشنگرترین محتوای موجود در بازار هستند.

دملزا هیز، دکترا، مدیر تحقیقات Cointelegraph است. هیز تیمی از کارشناسان موضوعی از امور مالی، اقتصاد و فناوری را گرد هم آورد تا منابعی در سطح جهانی را برای گزارش‌های صنعت و تحلیل‌های روشنگرانه به بازار بیاورد. این تیم از API ها از منابع مختلف برای ارائه اطلاعات و تجزیه و تحلیل دقیق و مفید استفاده می کند.

با چندین دهه تجربه ترکیبی در امور مالی، تجارت، مهندسی، فناوری و تحقیقات سنتی، تیم تحقیقاتی کوین تلگراف کاملاً در موقعیت مناسبی قرار دارد تا از استعدادهای خود به خوبی استفاده کند، همراه با آخرین گزارش Insights Investor.

نظرات بیان شده در این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و به منظور ارائه مشاوره یا توصیه خاصی در مورد هر شخص یا هر گونه اوراق بهادار یا محصول سرمایه گذاری نیست.


نویسنده: Cointelegraph Research

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *