پلتفرم پرداخت رمزنگاری Wyre محدودیت برداشت را 90٪ افزایش می دهد

پلتفرم پرداخت رمزنگاری Wyre محدودیت برداشت را 90٪ افزایش می دهد


تنها پنج روز پس از اجرای Wyre آنها، آنها تمام محدودیت های برداشت حساب را حذف کردند.

پلتفرم پرداخت کریپتو Wyre پس از جمع آوری بودجه اضافی، محدودیت برداشت 90 درصدی را که در اوایل این هفته برای کاربران گذاشته بود، حذف کرد.

شرکت فین‌تک مستقر در سانفرانسیسکو در 13 ژانویه اعلام کرد که از یک «شریک استراتژیک» بودجه دریافت کرده است که به آن اجازه می‌دهد به فعالیت‌های عادی خود از جمله پذیرش مجدد سپرده‌ها ادامه دهد.

ما به‌عنوان یک موسسه مالی تحت نظارت، مفتخریم که می‌توانیم به ارائه خدمات خود به شیوه‌ای مطمئن و سالم بدون توقف برداشت‌ها ادامه دهیم.»

در 8 ژانویه، Wyre محدودیت‌هایی برای برداشت تعیین کرد که مشتریان را از خالی کردن کامل حساب‌هایشان با محدودیت 90 درصدی محدود می‌کند.

این محدودیت‌ها تنها دو روز پس از اشاره به احتمال تعطیلی شرکت توسط کارمندان سابق مطرح شد. Wyre با اعلام محدودیت برداشت در آن زمان، بدون توضیح بیشتر گفت که این “به نفع جامعه ما” است.

با این حال، تا آخرین به‌روزرسانی، Wyre می‌گوید که پس از دریافت «سرمایه اضافی» از یک «شریک استراتژیک» ناشناس و اجازه برداشت و واریز کامل دوباره این محدودیت را برداشته است.

ما به پذیرش سپرده‌ها ادامه می‌دهیم و محدودیت 90 درصدی برداشت را فورا حذف خواهیم کرد.»

در بیانیه آمده است: «این سرمایه اضافی به ما کمک می‌کند تا به انجام ماموریت خود در ساده‌سازی و متحول کردن اکوسیستم مالی جهانی ادامه دهیم.»

الان رای بدهید!

Wyre پرداخت‌های بلادرنگ، حواله‌های یک روزه، انتقال مستقیم به بانک و پرداخت‌های مرزی را در فیات و ارزهای دیجیتال ارائه می‌کند. این شرکت در آوریل 2022 توسط شرکت فین تک بولت به مبلغ 1.5 میلیارد دلار خریداری شد.

مربوط: کریپتوکارنسی به سمت اولین دوره خود در حال حرکت است

این شرکت که در سال 2013 تأسیس شد، مانند هر شرکت دیگری در بازار خرس کریپتو تحت فشار است. بر اساس گزارش ها، در اوایل ماه جاری، 75 کارمند خود را اخراج کرد.

علاوه بر این، با انتشار گزارش‌هایی مبنی بر تعطیلی احتمالی در اوایل ژانویه، نگرانی‌های ورشکستگی مطرح شد. با این حال، این شرکت آنها را تکذیب کرد و اعلام امروز نشان می دهد که وضعیت فعلی آن بهبود یافته است.

کیف پول رمزنگاری محبوب MetaMask در 5 ژانویه زمانی که Wyre اعلام کرد که پلتفرم را از جمع‌آوری کننده موبایل و افزونه مرورگر خود حذف می‌کند، روابط خود را با Wyre قطع کرد.
نویسنده: Martin Young

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉