یکی از بنیانگذاران Microstrategy برای «رشد» به «نظارت بزرگسالان» و آشفتگی نیاز دارد.


مایکل سیلر یک بار گفت ورشکستگی توسط بازیکنان ارز دیجیتال “دردناک” اما مفید است، اما همچنان به نظارت بیشتر صنعت نیاز دارد.

به گفته مایکل سایلر، یکی از بنیانگذاران Microstrategy، در حالی که ورشکستگی های ارز دیجیتال و سقوط قیمت داخلی شرارت های ضروری برای کمک به رشد صنعت هستند، مقررات بیشتر یک ضرورت است.

در مصاحبه ای با Squawk on the Street در CNBC در 3 فوریه، سایلر در مورد پتانسیل مقررات ارز دیجیتال پس از ورشکستگی FTX به ایالات متحده گفت:

سقوط کریپتو در کوتاه مدت دردناک بود، اما برای رشد صنعت در بلندمدت ضروری بود.

او افزود که این صنعت «ایده‌های خوبی دارد» که به معنای شبکه لایتنینگ بیت‌کوین (BTC) است، اما افزود که برخی «این ایده‌های خوب را غیرمسئولانه به کار می‌برند».

سیلور گفت که فضای کریپتو نیاز به هدایت سازمان‌هایی دارد که مدت‌ها در بازارهای مالی سنتی دخیل بودند و از قانون‌گذاران، به‌ویژه کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC).

“چی [the industry] نیاز به نظارت بزرگسال دارد برای ورود به این صنعت به گلدمن ساکس، مورگان استنلی و بلک راک نیاز دارد. این نیاز به دستورالعمل های روشن از جانب کنگره دارد. SEC به قوانین شفاف جاده ای نیاز دارد.»

به گفته سیلور، این «فروپاشی» در حالی که به بسیاری در مورد ارزهای دیجیتال آموزش می‌دهد، همچنین نشان داد که «زمان آن فرا رسیده است که جهان چارچوبی سازنده و شفاف برای دارایی‌های دیجیتال ارائه کند» تا سیستم مالی بتواند به «قرن بیست و یکم» حرکت کند. “

سایلر در مورد نقد مانگر از رمزنگاری

سیلور همچنین به انتقادات مطرح شده توسط چارلی مانگر، معاون بیمه و شرکت سرمایه گذاری برکشایر هاتاوی پاسخ داد و گفت که این کارشناس ارشد سرمایه گذاری 99 ساله باید برای مطالعه بیت کوین وقت بگذارد.

در 1 فوریه، مانگر اظهار داشت که کریپتو “یک ارز، کالا و امنیت نیست”، در عوض آن را “قمار” خواند و معتقد بود که ایالات متحده باید “به وضوح” قوانینی را برای ممنوعیت کریپتو معرفی کند.

مرتبط با: نقد و بررسی فیلم: “انسان B” یک سفر شخصی با بیت کوین را به نمایش می گذارد

Saylor اذعان کرد که انتقادات رمزنگاری Mungers “کاملاً نادرست” نیست، اما افزود که “10000 رمز ارز غیر قمار” وجود دارد:

چارلی و سایر منتقدان، آن‌ها اعضای نخبگان غربی هستند و دائما تشویق می‌شوند که نسبت به بیت کوین احساس کنند و زمانی برای مطالعه آن نداشته‌اند.

مانگر اضافه کرد که اگر 100 ساعت را صرف مطالعه بیت کوین می کرد، از نظر بیت کوین بالاتر از من می شد.

سایلور به بازارهای نوظهوری مانند لبنان، آرژانتین و نیجریه اشاره کرد که نرخ استفاده از کریپتو بالا دارند و از مواردی از پوشش‌های تورمی گرفته تا حواله‌ها استفاده می‌کنند.

من واقعاً هرگز کسی را ندیده ام […] در مورد بیت کوین مشتاق نیستم، کمی زمان برد تا در مورد آن فکر کنم.
نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید