“Crypto Mom” ​​سندباکس نظارتی ایالات متحده و بریتانیا را پیشنهاد می کند


هستر پیرس، کمیسیونر SEC ایالات متحده، که توسط جامعه ارزهای دیجیتال با محبت به عنوان “مادر رمزنگاری” شناخته می شود. پیشنهادی ایجاد یک سندباکس نظارتی مشترک برای ایالات متحده و بریتانیا.

پیشنهاد او به شرکت‌های موجود در آن حوزه‌های قضایی اجازه می‌دهد تحت پوشش همان فعالیت‌های نظارتی قرار گیرند.

پیرس خاطرنشان کرد که جعبه‌های شنی کارایی خود را در هنگام ایجاد نوآوری در صنایع بسیار تنظیم شده نشان می‌دهند. او خاطرنشان کرد که شرکت‌های مخرب اگر بخشی از یک سندباکس باشند، احتمال بیشتری برای جذب سرمایه دارند.

مرتبط با

علاوه بر این، کمیسر دوستدار رمزنگاری خاطرنشان کرد که فضاهای مجازی به افزایش سطح کارایی مقررات ارزهای دیجیتال کمک می کند. او یک توافقنامه به اشتراک گذاری اطلاعات بین دو حوزه قضایی را پیشنهاد کرد که به تنظیم کننده ها اجازه می دهد تا فعالیت های بازار کریپتو را بهتر درک کنند.

در نهایت، پیرس همچنین خاطرنشان کرد که چنین طرح هایی برای مصرف کنندگان و سرمایه گذاران مفید خواهد بود، زیرا فضاهای مجازی آنها را قادر می سازد به محصولات و خدمات نوآورانه دسترسی پیدا کنند.

مرتبط با

پیرس تاکید کرد که پیشنهاد وی منعکس کننده نظرات سایر اعضای کمیسیون نیست. او مشتاقانه منتظر است تا با همکارانش در ایالات متحده و در سراسر حوض کار کند تا ایده خود را زنده کند.

پیرس از SEC بارها بر اهمیت تسریع در اجرای یک چارچوب نظارتی روشن در ایالات متحده تاکید کرده است.

در ماه مارس، او از رگولاتور به دلیل قرار گرفتن در حالت “فقط اجرا” پس از یک سری پرونده های پرحجم علیه شرکت های بزرگ رمزنگاری انتقاد کرد. او قبلاً از SEC به دلیل عدم مشورت با صنعت کریپتو قبل از طرح اتهام علیه کراکن به دلیل سهامداری کریپتو انتقاد کرده بود.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید