کریپتو ماینر Hive عملیات مرکز داده را در سوئد گسترش می دهد


Hive Digital Technologies زمین و مراکز داده را برای گسترش عملیات خود در سوئد، ساخت سرورهای ASIC و افزایش تولید بیت کوین خریداری کرده است.

شرکت استخراج ارزهای دیجیتال Hive Digital Technologies اعلام کرده است که قصد دارد حضور جهانی خود را از طریق کسب یک ملک جدید و یک مرکز داده در بودن، سوئد گسترش دهد.

در 27 نوامبر، این شرکت اعلام کرد که یک قرارداد انتقال ملک با Turis AB برای به دست آوردن دارایی یک مرکز داده که قبلاً به عنوان بخشی از پروژه اتحادیه اروپا Horizon 2020 ساخته شده بود، امضا کرده است.

Hive گفت این ملک جدید “نزدیک” به مرکز داده موجود خود در سوئد است و قصد دارد این تسهیلات را در مجموعه خود توسعه دهد. او می گوید که این مرکز همچنین میزبان سرورهای ASIC نسل بعدی خواهد بود و تولید بیت کوین (BTC) را افزایش می دهد.

یوهانا تورنبلاد، رئیس کشور هایو برای سوئد، گفت:

مرکز داده جدید HIVE را قادر می سازد ردپای منطقه ای خود را افزایش دهد و در عین حال تعهد خود را به تمرکز ESG، شیوه های پایدار، نظارت بر محیط زیست و بهره وری انرژی با جدیدترین مرکز داده انرژی سبز خود نشان دهد.

Hive مالک و راه‌اندازی تأسیسات مرکز داده در کانادا، سوئد و ایسلند است و از استفاده از انرژی سبز برای استخراج دارایی‌های دیجیتال مانند BTC در فضای ابری پشتیبانی می‌کند.

Cointelegraph برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد توسعه با Hive تماس گرفته است.

مرتبط با: Bitmain سازنده بیت کوین ASIC پرداخت حقوق کارکنان را متوقف می کند: گزارش

در اوایل سال جاری، Hive کلمه “blockchain” را از نام رسمی خود حذف کرد تا منعکس کننده “تمرکز در حال تکامل” خود بر روی فرصت های مالی در هوش مصنوعی، محاسبات ابری و پردازنده های گرافیکی باشد.

این شرکت بعداً اعلام کرد که قصد دارد از 38000 پردازنده گرافیکی Nvidia استفاده کند تا به مشاغل کوچک و متوسط ​​جایگزین کارآمدتری برای ارائه دهندگان خدمات ابری بزرگ بدهد.

آیدین کیلیچ، مدیرعامل Hive و فرانک هولمز، رئیس هیئت مدیره، در مصاحبه ای به کوین تلگراف گفتند که روی آوردن به هوش مصنوعی علاقه آن را به استخراج بیت کوین و کریپتو از بین نبرده یا کم نکرده است. در عوض، آنها گفتند که این شرکت همچنان به شدت درگیر است، اما “بلاک چین و هوش مصنوعی می توانند کاملاً همزیستی کنند” و “ستون های Web3” باقی خواهند ماند.

در سپتامبر، Hive یکی از شرکت‌های معدنی بود که در راه‌اندازی شبکه برق دیجیتال (DPN)، ائتلافی وابسته به اتاق بازرگانی دیجیتال برای برجسته کردن اهمیت استخراج اثبات کار (PoW) شرکت کرد.

مجله: این مغز شما در مورد کریپتو است: سوء مصرف مواد در بین سرمایه گذاران کریپتو در حال افزایش است


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید