ماینر کریپتو Hive Digital نام «بلاک چین» را به هوش مصنوعی حذف کرد


Hive این برند را به گونه ای ساخته است که “تمرکز نوظهور” خود را بر فرصت های درآمدی در هوش مصنوعی، رفت و آمد ابری و پردازنده های گرافیکی منعکس کند.

شرکت استخراج رمزنگاری Hive Blockchain اکنون پس از ایجاد یک محور نام تجاری با هدف برجسته کردن فشار خود برای هوش مصنوعی، خود را فناوری های دیجیتال Hive می نامد.

شرکت ماینینگ مستقر در ونکور در 12 ژوئیه گفت که “بلاک چین” را از نام خود حذف می کند تا “تمرکز در حال تکامل” شرکت بر فرصت های درآمد در واحدهای پردازش گرافیکی (GPU) و رایانش ابری و همچنین “ماموریت” خود را بهتر نشان دهد. . . پیشرفت در هوش مصنوعی را هدایت کند و از «اکوسیستم جدید Web3» پشتیبانی کند.

همانطور که ما کسب و کار GPU Cloud خود را گسترش می دهیم، به استراتژی نیاز داریم که هر دو طرف کسب و کار ما را بهتر منعکس کند. ما در حال ایجاد زیرساخت برای فناوری دیجیتال نوظهور، نه فقط بلاک چین هستیم، و قصد داریم از ناوگان بزرگ پردازنده های گرافیکی خود برای توسعه میزبانی ابری استفاده کنیم. کسب و کار.” آیدین کیلیچ، مدیرعامل Hive در درخواست خود به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در 12 ژوئیه موارد زیر را بیان کرد:

علاوه بر این، Hive گفته است که از ناوگان پردازنده گرافیکی Nvidia با ظرفیت 38000 نیرو برای ارائه به مشاغل کوچک و متوسط ​​جایگزین کارآمدتری برای ارائه دهندگان خدمات ابری بزرگ استفاده خواهد کرد.

کیلیچ گفت: «ما بر این باوریم که هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی تقاضای قابل توجهی برای محاسبات GPU در آینده افزایش خواهند داد.

مرتبط با: ایلان ماسک یک شرکت هوش مصنوعی جدید برای “درک جهان” راه اندازی کرد

در حالی که امروزه اکثر شرکت‌های استخراج رمزارز روی استخراج ارزهای رمزنگاری اثبات کار مانند Bitocin (BTC) تمرکز می‌کنند، Hive یکی از معدود شرکت‌هایی بود که از پردازنده‌های گرافیکی برای استخراج اتر (ETH)، ارز دیجیتال بومی شبکه اتریوم استفاده کردند. مقیاس

پس از تکمیل ادغام اتریوم در سپتامبر سال گذشته – که شاهد گذار بلاک چین به مکانیزم اجماع اثبات سهام بدون استخراج بود – پردازنده‌های گرافیکی که زمانی برای استخراج ETH استفاده می‌شد، به طور قابل‌توجهی سودآوری کمتری داشتند.

Hive اولین شرکت ماینینگی نیست که «بلاک چین» را از نام خود خارج کرده است. در 3 ژانویه، شرکت استخراج بیت کوین Riot Blockchain برای منعکس کردن “عملیات تجاری متنوع و فزاینده” خود را به پلتفرم های Riot تغییر نام داد.

مجله: Tornado Cash 2.0 – مسابقه ای برای ایجاد میکسرهای سکه ایمن و قانونی
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *