انتظار می رود بازار کریپتو به زودی با توجه به Grayscale بهبود یابد


در یک بازار جدید به روز رسانیتیم تحقیقاتی مدیر دارایی‌های ارزهای دیجیتال Grayscale پیش‌بینی کرده است که بازار ارزهای دیجیتال می‌تواند از سقوط اخیر «در ماه‌های آینده» بهبود یابد.

چشم‌انداز خوش‌بینانه آن عمدتاً مبتنی بر پس‌زمینه کلان «حمایت‌کننده گسترده» است. Grayscale همچنین به بهبود بازار سهام ایالات متحده و همچنین احتمال کاهش نرخ بهره فدرال رزرو ایالات متحده اشاره کرد.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayقیمت بیت کوین در صرافی بیت استمپ این جمعه به 53350 دلار کاهش یافت که پایین ترین قیمت آن در نزدیک به نیم سال گذشته است. تقریباً 700 میلیون دلار ارز دیجیتال تنها در 24 ساعت حذف شد.

مرتبط با

تیم تحقیقاتی Grayscale چندین منبع این فشار شدید فروش را شناسایی کرده است. این شامل: کوه بازپرداخت Goxانحلال دارایی های بیت کوین توسط دولت های ایالات متحده و آلمان و خروجی خالص ثبت شده در صندوق های مبادله ای مستقر در ایالات متحده در نیمه دوم ماه مورد توجه قرار گرفت.

پس از آن، تحلیلگران این شرکت اشاره کردند که ماینرها بیش از 100 میلیون دلار بیت کوین در یک ماه فروختند.

گری اسکیل معتقد است که با وجود این بادهای مخالف نزولی، مبانی بیت کوین بدون تغییر باقی می ماند.

مرتبط با

در زمان انتشار، این ارز دیجیتال پس از ثبت یک جهش تسکین‌دهنده، با قیمت 56433 دلار تغییر می‌کند.

تیم تحقیقاتی Grayscale همچنین صندوق های قابل معامله در بورس اتریوم مستقر در ایالات متحده را بررسی کردند که هنوز نهایی نشده اند. انتظار می رود سرمایه‌گذاری‌هایی که در این ماه انجام می‌شوند می‌توانند جریان‌های خالص ورودی «معنی‌دار» را جذب کنند.

تحلیلگران همچنین به ضعف بخش مصرف کننده و فرهنگ پر مصرف memecoin اشاره کردند که بدترین عملکرد را در ماه جولای داشت.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید