ارائه‌دهنده نقدینگی رمزنگاری GSR تأییدیه نظارتی را در سنگاپور دریافت می‌کند


این مجوز به GSR اجازه می دهد تا خدمات ارز دیجیتال و مرتبط با فیات را به ساکنان و سازمان های سنگاپور ارائه دهد.

GSR Markets Pte.، زیرمجموعه سنگاپوری شرکت تجارت ارزهای دیجیتال و ارائه دهنده نقدینگی GSR. Ltd برای مجوز مؤسسه پرداخت اصلی خود (MPI) تأییدیه اصلی را از مقامات پولی سنگاپور (MAS) دریافت کرده است.

این شرکت در اطلاعیه 2 اکتبر خود گفت: “GSR مفتخر است که شرایط پذیرش سختگیرانه تعیین شده توسط MAS را برآورده کرده است و با پشتکار در جهت صدور مجوز کامل کار خواهد کرد.” GSR قصد دارد از شرکت تابعه خود در سنگاپور به عنوان قطبی برای گسترش به منطقه آسیا و اقیانوسیه استفاده کند.

مجوز MPI به موسسات اجازه می دهد تا خدمات ارز دیجیتال و مرتبط با فیات را به ساکنان سنگاپور ارائه دهند. شرکت‌های دارای مجوز مجاز به انجام خدمات پرداخت بدون محدودیت‌های یک تراکنش 3 میلیون دلاری سنگاپور (2.2 میلیون دلار) و محدودیت‌های ماهانه 6 میلیون دلاری سنگاپور (4.4 میلیون دلار) هستند. Xin Song، مدیر اجرایی GSR، گفت: «MAS راه را برای ارائه چارچوبی روشن برای استفاده از دارایی دیجیتال هموار کرده است.

این شرکت که در سال 2013 در نیوجرسی تأسیس شد، علاوه بر مشتقات، بازارسازی و سرمایه‌گذاری‌های ریسک‌پذیر، معاملات ارزهای دیجیتال را در خارج از بورس انجام می‌دهد. این شرکت دارای مجوزهای کسب و کار خدمات پولی در چندین ایالت است.

کوین تلگراف در 1 اکتبر گزارش داد که صرافی رمزارز Coinbase مجوز کامل MPI را از MAS دریافت کرده است. تایید مقررات به Coinbase اجازه می دهد تا خدمات رمز دیجیتال را هم به افراد و هم به موسسات در سنگاپور ارائه دهد.

بر اساس داده‌های ارائه شده توسط Coinbase، 25 درصد از سنگاپوری‌هایی که مورد بررسی قرار گرفتند، ارزهای دیجیتال را آینده امور مالی می‌دانند و 32 درصد از پاسخ‌دهندگان ادعا می‌کنند که صاحبان فعلی یا گذشته ارزهای دیجیتال هستند. ایالت-شهر Web3 خانه بیش از 700 شرکت است.

مجله: آیا DAO ها بیش از حد ارزیابی شده و غیرقابل استفاده هستند؟ درس هایی از خط مقدم


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید