انحلال ارزهای دیجیتال با معکوس کردن سود بیت کوین، 680 میلیون دلار افزایش می دهد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پس از معکوس شدن روند قیمت بیت کوین (BTC) در دوره 24 ساعته گذشته، نقدینگی در بازار کریپتو به حدود 680 میلیون دلار رسید. بازار ارزهای دیجیتال تغییر قابل توجهی را در پویایی قیمت گذاری تجربه کرده است.

BTC، ETH و SOL به دنبال افزایش معکوس منحل شدند

داده‌های CoinGlass نشان می‌دهد که ارزهای دیجیتال اصلی، از جمله بیت‌کوین، اتریوم و سولانا، شاهد انحلال‌های قابل‌توجهی بوده‌اند، زیرا افزایش اخیر قیمت بیت‌کوین به طور ناگهانی نزولی شده است.

بیت کوین (BTC) در مجموع 246.66 میلیون دلار انحلال را ثبت کرد که 195.61 میلیون دلار از موقعیت های خرید و 47.05 میلیون دلار از موقعیت های فروش بود. هنگامی که انحلال در نتیجه آخرین کاهش قیمت رخ داد، برخی از تحلیلگران، از جمله منتقد پیتر شیف، نسبت به افزایش قیمت خوشبین بودند.

اتریوم (ETH) با انحلال 116.07 میلیون دلاری، 94.86 میلیون دلار از موقعیت های خرید و 21.21 میلیون دلار از موقعیت های فروش مواجه شد.

اخیراً یک نهنگ اتریوم یک خرید قابل توجه 25674 اتریوم انجام داد. خطر احتمالی عوارض جانبی در صورتی که قیمت ETH به زیر یک آستانه خاص کاهش یابد، پیش‌بینی می‌شود که به طور بالقوه منجر به رویداد انحلال می‌شود. به گفته تحلیلگران، به نظر می رسد این وضعیت همچنان ادامه دارد.

حالت Outlier توسط Solana فعال شده است

سولانا (SOL) در مجموع 38.28 میلیون دلار انحلال با 19.88 میلیون دلار از موقعیت های خرید و 18.39 میلیون دلار از موقعیت های فروش را تجربه کرد. با این حال، سولانا (SOL) به عنوان تنها ارز دیجیتال اصلی در میان 10 ارز دیجیتال برتر که بر اساس ارزش بازار، سود را ثبت کرده است، برجسته است.

طبق داده های CoinGecko، SOL طی 24 ساعت گذشته 6.8 درصد افزایش یافت و به 177.31 دلار رسید. این روند به شدت با بازار ارزهای دیجیتال گسترده تر، که شاهد زیان های قابل توجهی بوده است، به ویژه در سکه های اصلی مانند بیت کوین و اتریوم، در تضاد است.

حتی اگر بازار به دلیل افت قیمت منحل شود، پتانسیل ثبات در آینده نزدیک وجود دارد، به خصوص با توجه به جو مثبت بازار منتهی به رویداد نصف شدن بیت کوین در ماه آینده. علاوه بر این، افزایش جریان ورودی به محصولاتی مانند ETF بیت کوین نقطه ای می تواند در کوتاه مدت به کاهش افت کمک کند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید