گزارش: وام دهنده کریپتو جنسیس 30 درصد کارمندان بیشتری را اخراج می کند

گزارش: وام دهنده کریپتو جنسیس 30 درصد کارمندان بیشتری را اخراج می کند


در ماه آگوست، جنسیس اعلام کرد که قصد دارد 20 درصد از نیروی کار 260 نفره خود را کاهش دهد و مدیر عامل شرکت مایکل مورو نقش مشاور را بر عهده بگیرد.

طبق گزارش ها، پلتفرم وام دهی کریپتو Genesis Global Trading طی شش ماه 30 درصد از نیروی کار خود را در طرح های رواناب کاهش داده است.

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال در 5 ژانویه، جنسیس پس از اینکه پلتفرم از وام هایی که به Alameda Research و Three Arrows Capital متحمل شده بود متحمل ضرر شد، کارکنان خود را 30 درصد کاهش داد. به روز رسانی به مشتریان خود در 4 ژانویه گفت که این شرکت قصد دارد هزینه ها را به عنوان بخشی از برنامه های تجاری خود کاهش دهد.

یکی از سخنگویان به کوین تلگراف گفت: «در حالی که همچنان با چالش‌های صنعتی بی‌سابقه‌ای مواجه هستیم، جنسیس تصمیم دشواری برای کاهش تعداد کارمندان ما در سراسر جهان گرفته است.» این اقدامات بخشی از تلاش‌های مستمر ما برای پیشبرد کسب‌وکارمان است.»

جنسیس در ماه آگوست اعلام کرد که قصد دارد 20 درصد نیروی کار خود را 260 درصد کاهش دهد تا هزینه ها را کاهش دهد. مدیرعامل مایکل مورو نیز گفت که از رهبری کناره‌گیری می‌کند و به سمت مشاوری می‌رود.

با استناد به «آشفتگی بی‌سابقه بازار» در آن زمان، شرکت وام‌های کریپتو برداشت‌های خود را متوقف کرد و منشاء وام‌های جدید را در نوامبر به حالت تعلیق درآورد. در حالی که Three Arrows Capital در بحبوحه بازار نزولی سال 2022 ورشکست شد، آلامدا بخشی از پرونده فصل 11 گروه FTX در نوامبر بود – جنسیس به دنبال میلیاردها دلار وام از این دو شرکت بود.

مربوط: مدیر عامل Genesis Trading قرار گرفتن در معرض 3AC را تأیید می کند، والدین به پوشش ضرر و زیان کمک می کنند

Voyager Digital شرکت دیگری بود که در بحبوحه قرار گرفتن در معرض Three Arrows در سال 2022 مشکلات مالی را گزارش کرد و این شرکت در ماه جولای اعلام ورشکستگی کرد. Binance.US اعلام کرده است که قصد دارد بیش از یک میلیارد دلار دارایی از وام دهنده پس از فروپاشی FTX USA و عرضه آن به دست آورد.


نویسنده: Turner Wright

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉