وام دهنده کریپتو جنسیس هنوز راه حلی برای توقف برداشت ندارد


جنسیس گفت هفته های بیشتری طول می کشد تا مسیر بهبودی را برای کسب و کار وام دهی خود ترسیم کند.

پلتفرم وام‌دهی کریپتو جنسیس به مشتریان اطلاع داده است که احتمالاً «هفته‌های بیشتری» طول می‌کشد تا در میان تلاش‌ها برای خنثی کردن پرونده ورشکستگی، توقف برداشت‌ها متوقف شود.

درار اسلام، مدیرعامل موقت، که مدیریت موقت این شرکت را در ماه آگوست بر عهده گرفت، در نامه ای در 7 دسامبر توسط جنسیس به کوین تلگراف به مشتریان ارسال کرد که هفته ها طول می کشد تا برنامه بازیابی را ایجاد کنند که در آن برداشت ها دوباره باز شوند.

در این مرحله، ما تخمین می‌زنیم که رسیدن به مسیر رو به جلو هفته‌ها به جای چند روز طول می‌کشد.»

در این نامه همچنین آمده است که جنسیس “با مشاوره با مشاوران بسیار باتجربه” و “ارزیابی موثرترین راه برای محافظت از دارایی های مشتری، تقویت نقدینگی و در نهایت پیشبرد کسب و کارمان” است.

در این نامه آمده است: «همه دارایی‌های جنسیس دیگر کاملاً عملیاتی هستند».

مربوط: گزارش: وام دهنده کریپتو جنسیس ظاهراً 900 میلیون دلار به مشتریان Gemini بدهکار است

جنسیس تریدینگ، بازارساز و زیرمجموعه وام‌دهی گروه ارز دیجیتال (DCG)، برای اولین بار قرار گرفتن خود در معرض FTX را در یک تاپیک توییتری در ماه نوامبر اعلام کرد.

DCG در همان روز سعی کرد جنسیس را با 140 میلیون دلار پول نقد نجات دهد.

اما این برای رفع مشکلات نقدینگی کافی به نظر نمی‌رسد، زیرا جنسیس گلوبال کپیتال در 16 نوامبر برداشت‌های خود را متوقف کرد و دلیل آن «آشفتگی بی‌سابقه بازار» ناشی از سقوط FTX بود. نقدینگی

در 21 نوامبر، وام دهنده رمزارز طرح های اعلام ورشکستگی “فورا” را رد کرد زیرا نتوانست یک میلیارد دلار کسری گزارش شده در ترازنامه خود را ببندد.

اندکی بعد، در 22 نوامبر، جنسیس تأیید کرد که این شرکت بانک سرمایه گذاری Moelis & Co را برای بازسازی خدمات به عنوان راهی برای اجتناب از مسیر فصل 11 استخدام کرده است.

جنسیس در این نامه مجدداً تاکید کرد که “متعهد است تا جایی که ممکن است شفاف باشد” برای افراد آسیب دیده و مشتریان از “تحولات معنی دار، از جمله به روز رسانی های زمان بندی” مطلع خواهند شد.


نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید