اخراج کریپتو با واکنش های متفاوتی از سوی جامعه مواجه می شود

اخراج کریپتو با واکنش های متفاوتی از سوی جامعه مواجه می شود


اعضای جامعه کریپتو پاسخ‌های مختلفی به اخراج‌های اخیر کریپتو ارسال کرده‌اند، از دادن مشوق‌ها تا تلاش برای استخدام کارکنان اخراج‌شده.

از آنجایی که تعداد بیشتری از شرکت‌های ارزهای دیجیتال کارکنان خود را برای جلوگیری از تأثیرات بازار نزولی اخراج می‌کنند، اعضای جامعه کریپتو پاسخ‌هایی از دادن مشوق‌ها تا تلاش برای استخدام افراد حرفه‌ای را که اخیراً آزاد شده‌اند، صادر کرده‌اند.

در آخر هفته، دو صرافی پیشرو کریپتو اخراج خود را اعلام کردند زیرا اثرات زمستان کریپتو همچنان محسوس است. Bybit 30 درصد از نیروی کار خود را اخراج کرد، به این معنی که صرافی برای دومین بار در سال 2022 اخراج شده است. از سوی دیگر، بورس اوراق بهادار Swyftx مستقر در استرالیا حدود 40 درصد از کارکنان خود را به دلیل مقابله با امواج FTX اخراج کرده است. .

در پاسخ به اخراج Bybit، یکی از کاربران توییتر که ادعا می کند با بن ژو، مدیرعامل Bybit کار می کند، گفت: ایده داد او گفت که صرافی تصمیم درستی گرفت و برای اعضای سازمان تضمین کرد. از سوی دیگر، یکی دیگر از اعضای جامعه اصطلاح اگرچه آنها هنوز به Bybit اعتماد دارند، اما از انجام معاملات بزرگتر با سرمایه های بزرگتر می ترسند. کاربر توییتر همچنین ایده ممیزی توسط یک حسابرس بزرگ را برای جلب مجدد اعتماد بیان کرد.

یکی از اعضای جامعه پس از شنیدن اخبار مربوط به اخراج Swyftx نوشت که این “قطعاً اتفاق خواهد افتاد” و ممکن است بعداً رویدادهای ورشکستگی دیگری رخ دهد. به هر حال، یک کاربر Swyftx داده شده با اعلام اخراج کارکنان، پلتفرم مورد تشویق قرار گرفت. به گفته کاربر، اگر بتوانند طوفان را پشت سر بگذارند، چیزهای خوبی بر سر راه مبادلات است.

مربوط: در اینجا نحوه هدف صرافی های متمرکز برای بازگرداندن کاربران پس از سقوط FTX آمده است

در حالی که اخراج ها باعث شده تا استعدادهای با تجربه در زمینه رمزنگاری از بین بروند، برخی از این فرصت استفاده کرده اند. ترویج که آنها استخدام کردند، تلاش می کردند رزومه کارمندان اخیراً اخراج شده را جمع آوری کنند تا ببینند آیا آنها مناسب هستند یا خیر.

در همین حال، با ادامه توقف عملیات صرافی ارز دیجیتال AAX، برخی از کاربران آن به دفتر آن حمله کردند. یک گزارش اخیر از اخبار محلی گزارش می دهد که یک دفتر AAX در لاگوس، نیجریه توسط مشتریانی که تحت تأثیر توقف برداشت ها قرار گرفته اند مورد حمله قرار گرفته است.
نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉