وکیل کریپتو می‌خواهد چانگ‌پنگ ژائو را برای طرح دعوای مدنی برکنار کند


مؤسسه حقوقی Moskowitz که نماینده بسیاری از سرمایه‌گذاران رمزارز در دعاوی دسته‌جمعی است، به دانش منحصر به فرد مدیر عامل سابق Binance در مورد مسائل مربوط به درخواست شهادت اشاره کرد.

آدام موسکوویتز، وکیل اصلی یک سری پرونده‌های مدنی مربوط به شرکت‌های رمزنگاری، درخواستی را برای دریافت تودیع مدیر عامل سابق Binance Changpeng “CZ” Zhao ارائه کرده است.

مسکوویتز در تشکیل پرونده در 8 دسامبر به بخش میامی دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی فلوردیا گفت که شهادت ژائو “برای ادعاها و دفاعیات همه طرف های درگیر حیاتی است.” شرکت حقوقی این درخواست را به عنوان بخشی از شکایت 1 میلیارد دلاری علیه ژائو، بایننس و اینفلوئنسرهای رمزنگاری ارائه کرد و دادگاه تصمیم گرفت در ماه آگوست پرونده را ادامه دهد.

Moskowitz و شرکت او وکالت بسیاری از مشتریان را در دعاوی حقوقی علیه شرکت های رمزنگاری برجسته و نهادهای مرتبط داشته اند. او وکیل بسیاری از قربانیان سقوط FTX در دعوای حقوقی با هدف قرار دادن افراد مشهوری بود که از صرافی ارز دیجیتال حمایت می کردند، و دعویی که ادعا می کرد سرمایه گذاران متحمل ضرر شده اند زیرا ستاره فوتبال کریستیانو رونالدو در حال تبلیغ توکن های غیرقابل تعویض بایننس بود.

ادامه مطلب


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید