رگولاتور ژاپنی به دنبال حذف مالیات “سودهای تحقق نیافته” در ارزهای دیجیتال است


آژانس خدمات مالی پیشنهاد اصلاح قانون مالیات بر دارایی‌های دیجیتالی را برای نجات شرکت‌های داخلی از مالیات «درآمدهای غیرقابل تحقق» پایان سال بر روی ارزهای دیجیتال ارائه کرده است.

تنظیم کننده اصلی مالی ژاپن، آژانس خدمات مالی (FSA)، تصمیم گرفته است تا مقررات ارزهای دیجیتال را در دستان خود بگیرد و تغییر قانون مالیات بر دارایی های دیجیتال را پیشنهاد کرده است.

این درخواست توسط FSA در 31 اوت ارسال شد. قابل توجه‌ترین پیشنهاد در سند 16 صفحه‌ای، پیشنهاد معافیت شرکت‌های داخلی از مالیات «درآمدهای محقق نشده» پایان سال بر روی ارزهای دیجیتال است. در برخی از قوانین ملی، اشخاص حقوقی تنها پس از فروش دارایی های رمزنگاری شده برای فیات ملزم به پرداخت مالیات هستند، اما در ژاپن، اشخاص حقوقی به طور منظم سالانه مالیات می گیرند.

تغییر پیشنهادی FSA پتانسیل اجرایی شدن را دارد زیرا آژانس بیان می‌کند که وزارت اقتصاد، تجارت و صنعت قبلاً از این طرح حمایت کرده است.

همانطور که FSA در بیانیه خود توضیح می دهد، این اصلاحات “محیط را برای ارتقای Web3 بهبود می بخشد و سرمایه گذاری های تجاری را با استفاده از فناوری بلاک چین تشویق می کند.”

مرتبط با: EOS در ژاپن تأییدیه نظارتی دریافت می کند و در برابر ین معامله می کند

طرفداران صنعت کریپتو در ژاپن مدتی است که خواستار تجدید نظر در رژیم مالیاتی ملی برای دارایی های دیجیتالی شده اند. در پایان ماه جولای، انجمن بلاک چین (JBA)، یک گروه غیردولتی، از دولت ژاپن خواست تا سه تغییر عمده در مورد مقررات ارزهای دیجیتال ایجاد کند.

اولین مورد لغو مالیات بر درآمد غیر واقعی پایان سال بر شرکت‌های دارای دارایی‌های رمزنگاری‌شده بود. دو مورد دیگر شامل حرکت از مالیات بر سود تجارت دارایی‌های رمزنگاری شخصی به مالیات بر ارزش‌یابی جداگانه با نرخ مالیات واحد 20 درصد و لغو مالیات بر درآمد بر سودهایی است که هر زمان که فرد دارایی‌های رمزنگاری شده را مبادله کند.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت می کنید؟ کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در این مورد نظر دارند


نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید