شرکت سرمایه گذاری کریپتو CoinShares معاملات خود را در نزدک استکهلم آغاز کرد

شرکت سرمایه گذاری کریپتو CoinShares معاملات خود را در نزدک استکهلم آغاز کرد


سهام CoinShares قبلاً در بازار Nasdaq First North Growth، یک بورس جایگزین برای شرکت‌های کوچک و متوسط ​​فهرست شده بود.

شرکت بزرگ سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال CoinShares معاملات خود را در بورس اصلی کشورهای اسکاندیناوی، نزدک استکهلم آغاز کرده است.

CoinShares رسماً اعلام شد که معاملات را در بازار اصلی نزدک استکهلم در 19 دسامبر آغاز می کند و سهام CoinShares با مخفف CS شروع به معامله در بورس کرد.

آخرین شروع معاملات نشان دهنده تغییر مکان فهرست برای سهام CoinShares است. پیش از این، سهام CS در بازار رشد نزدک اول شمال، یک بورس جایگزین برای شرکت‌های کوچک و متوسط ​​در اروپا معامله می‌شد. CoinShares ابتدا عمومی شد فهرست کردن سهام در بازار رشد اول نزدک شمال در مارس 2021.

بر اساس آخرین اطلاعیه، هیچ عرضه یا انتشار سهام جدیدی در رابطه با پذیرش سهام CoinShares برای معامله در نزدک استکهلم وجود ندارد.

این شرکت گفت: «سهامداران CoinShares نیازی به انجام هیچ اقدامی در مورد تغییر مکان فهرست ندارند.

به گفته ژان ماری موگنتی، مدیر عامل CoinShares، این تغییر در معاملات به منظور برجسته کردن تعهد شرکت برای تبدیل شرکت به “گروه سرمایه گذاری و تجارت دارایی دیجیتال با خدمات کامل” است. او بیان کرد:

ما معتقدیم که تغییر در فضای فهرست‌بندی به ما این امکان را می‌دهد که از افزایش دید و قرار گرفتن در معرض سرمایه‌گذاران بهره ببریم و در عین حال از هدف ما برای افزایش سهم بازار حمایت کنیم.”

آدام کوستیال، رئیس فهرست های اروپایی نزدک، نسبت به “فرصت های فزاینده” این فهرست ابراز اطمینان کرد. کوستیال افزود: “ما مشتاقانه منتظر رشد و توسعه بیشتر شرکت با حمایت افزایش دید سرمایه گذاران و دیده شدن بین المللی در جامعه ارزهای دیجیتال هستیم.”

عرضه اولیه CoinShares در مارس 2021 با قیمت ثابت 44.9 کرون سوئد (SEK) یا 5.3 دلار به ازای هر سهم برگزار شد. طبق داده‌های TradingView، سهام CS در آوریل 2021 به 115 کرون یا 11 دلار به بالاترین حد خود رسید و از آن زمان به بعد به تدریج در حال کاهش است.

مربوط: نزدک به شرکت استخراج بیت کوین Bitfarms در مورد کمبود قیمت سهام هشدار داد

در زمان نگارش این مقاله، سهام CS با 21 کرون (2 دلار) معامله می‌شود که از زمان اولین معامله در نزدک استکهلم نزدیک به 2 درصد کاهش یافته است.

نمودار قیمت سهام CoinShares در تمام دوران. منبع: TradingView

تغییر مکان تجارت کوین‌شیر در بحبوحه بحران جاری بازار ارزهای دیجیتال که به دلیل شکست صرافی ارزهای دیجیتال FTX آغاز شده است، رخ می‌دهد.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، CoinShares به دلیل قرار گرفتن محدود این شرکت در صرافی FTX به طور قابل توجهی تحت تأثیر آلودگی FTX قرار نگرفت. CoinShares گفت که مجموع قرار گرفتن در معرض FTX 31.5 میلیون دلار است که تضمین می کند موقعیت مالی شرکت قوی باقی می ماند.
نویسنده: Helen Partz

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉