مدیر عامل صرافی: Crypto باید طی 5 تا 10 سال به بخشی از TradFi تبدیل شود


الیور لینچ، مدیرعامل Bittrex Global معتقد است که کنفرانس های رمزنگاری تا 5 تا 10 سال آینده وجود نخواهد داشت زیرا رمزارز بخشی از امور مالی سنتی خواهد شد.

مدیر عامل صرافی رمزارز Bittrex Global پیشنهاد می‌کند که کریپتو باید خود را جزء «کاملاً جدید» مالی سنتی بداند، نه اینکه سعی کند آن را در محصولات مالی موجود فشرده کند.

شاخه ایالات متحده این شرکت اخیراً برای فصل 11 ورشکستگی اعلام کرده و اعلام کرده است که قصد دارد وجوه مشتریان را بازگرداند و فعالیت های ایالات متحده را متوقف کند. وی افزود که این امر بر عملیات جهانی تأثیر نخواهد گذاشت.

الیور لینچ، مدیرعامل Bittrex Global در 18 مه در بیت‌کوین میامی با کوین تلگراف صحبت می‌کرد که در بسیاری از مکان‌ها، از جمله ایالات متحده، تنظیم‌کننده‌ها تمایل دارند رمزارز را از دریچه مالی سنتی ببینند و ماهیت آن را درک کنند.

با این حال، او استدلال کرد که تلاش و تجزیه و تحلیل کریپتو از طریق “منشور مالی سنتی” بی اثر است.

درعوض، رمزارز باید «کاملاً جدید» باشد. […] وی با بیان اینکه “هر چه باشد” همچنان همان اصول اولیه را در راستای سایر محصولات مالی سنتی حفظ کرده است، افزود:

شما اوراق بهادار دارید، مشتقات دارید، رمزارز دارید. این فقط یک ماده دیگر است، درست است؟”

از سوی دیگر، لینچ تأکید کرد که «قوی‌ترین رژیم‌های نظارتی» که ایجاد شده‌اند، کشورهایی هستند که واقعاً نگران «شرایط کریپتو روی کریپتومنطقه» هستند.

لینچ پیشنهاد کرد که در یک دنیای ایده آل، ظرف «5 تا 10 سال» ارزهای دیجیتال به طور یکپارچه در امور مالی سنتی ادغام خواهند شد و رویدادهایی مانند «بیت کوین نباید میامی باشد» رخ خواهد داد.

مرتبط با: جایی که کریپتو می تواند رشد کند: مقررات دارایی دیجیتال در سراسر جهان

بازوی ایالات متحده صرافی کریپتو در 1 آوریل اعلام کرد که فعالیت خود را در 30 آوریل متوقف می کند و دلیل آن شرایط سخت مقرراتی و اقتصادی در ایالات متحده است.

ریچی لای یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت کریپتو گفت که با تکامل اکوسیستم کریپتو، الزامات نظارتی به طور فزاینده ای “مبهم” و “اجباری بدون بحث یا ورودی مناسب” شده است که منجر به یک محیط رقابتی ناپایدار می شود.

او گفت که این محیط از نظر اقتصادی ادامه فعالیت های Bittrex در ایالات متحده را غیرممکن کرده است.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می‌زند؟
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید