کریپتو در سال 2023 - آیا گاوها شانسی دارند؟  گفتگوهای بازار را در کوین تلگراف تماشا کنید

کریپتو در سال 2023 – آیا گاوها شانسی دارند؟ گفتگوهای بازار را در کوین تلگراف تماشا کنید


به ما بپیوندید تا در مورد آنچه که سال 2023 برای کریپتو به ارمغان می آورد بحث کنیم. این برنامه توسط رئیس بازارهای Cointelegraph، ری سالموند، و مهمان ویژه Mohit Sorout میزبانی خواهد شد.

اپیزود یکشنبه‌های Cointelegraph این هفته از Mohit Sorout، یکی از بنیانگذاران Bitazu Capital، یک پلتفرم تجارت الگوریتمی اختصاصی و مدیریت سرمایه‌گذاری استقبال می‌کند.

این هفته، برای شروع کار، می خواهیم کمی در مورد Sorout، که سابقه ای در امور مالی و تجارت دارد، یاد بگیریم. ما همچنین به مهارت‌ها، سبک معاملاتی و رویکرد منحصر به فرد او به بازارهای کریپتو اشاره می‌کنیم. ما دیدگاه او را در مورد احساسات فعلی بازار بیت‌کوین (BTC) و عملکرد قیمتی داریم. آیا بیت کوین بالاخره وارد روند صعودی می شود؟

نوسانات به طور کلی پایین بود، زیرا هر چیز دیگری بسیار خسته کننده بود، اما اتر (ETH) و BTC هر دو نوسان پایینی را گزارش کردند. این به چه معناست و آیا علامت مثبت است یا منفی؟ اما آیا معامله گران باید توجه زیادی به آلت کوین ها داشته باشند، زیرا در این دو ارز دیجیتال اصلی اتفاق خاصی نمی افتد؟

در حالی که می‌خواهیم کل خرابی FTX را پشت سر بگذاریم، هنوز چیزهای زیادی برای فاش شدن وجود دارد. ما نظرات Sorout را در مورد FTX، Sam Bankman-Fried، در مورد میزان سرایت و اینکه چگونه می‌تواند بر بازارهای ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد، می‌پرسیم. ما همچنین مشتاقانه منتظر سال جدید هستیم و سعی می کنیم دیگر رویدادهای احتمالی قو سیاه را ببینیم.

در مرحله بعد، در مورد بیت کوین و عملکرد قیمت آن توضیح خواهیم داد. علیرغم همه چیزهایی که در جهان می گذرد، از جمله مبارزه فدرال رزرو با تورم و تقویت شاخص دلار، ما از Sorout می پرسیم که چشم انداز او برای اقدام قیمت بیت کوین چیست و آیا تا به حال برای سال 2023 تغییر کرده است؟

تا انتها با ما همراه باشید تا همه این اطلاعات و اطلاعات بیشتر را بدانید. ما همچنین سوالات و نظرات شما را در طول نمایش دریافت خواهیم کرد، بنابراین مطمئن شوید که آنها آماده هستند.

پخش جریانی های Sunday Talks به صورت زنده هر پنجشنبه ساعت 12:00 بعد از ظهر به وقت شرقی (17:00 بعد از ظهر UTC) پخش می شود. هر هفته مصاحبه‌هایی را با برخی از تأثیرگذارترین و الهام‌بخش‌ترین افراد صنعت کریپتو و بلاک چین منتشر می‌کنیم. بنابراین مطمئن شوید که به صفحه یوتیوب کوین تلگراف برای همه ویدیوها و به روز رسانی های آینده ما سر بزنید و دکمه های لایک و اشتراک را بشکنید.


نویسنده: Cointelegraph

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉