خروجی صندوق های رمزنگاری شده در 9 هفته به نیم میلیارد رسید – CoinShares


محصولات سرمایه گذاری کریپتو در 9 هفته گذشته بیش از 450 میلیون دلار خروجی تجمعی داشته اند.

بر اساس گزارش مدیر دارایی CoinShares، جریان خروجی از محصولات قابل معامله در مبادلات رمزنگاری (ETP) در 9 هفته گذشته به 455 میلیون دلار رسیده است. خروج از ETP ها به طور کلی نشان دهنده احساسات منفی نسبت به ارزهای دیجیتال است.

محصولاتی که در صرافی های کریپتو معامله می شوند برای ردیابی قیمت کریپتو طراحی شده اند. زمانی که سهام این صندوق‌ها به زیر قیمت هدف خود می‌رسد، ارزهای رمزنگاری شده را می‌فروشند و باعث خروجی می‌شوند.

هفته منتهی به 18 سپتامبر شاهد خروج 54 میلیون دلار بود. این از نه هفته ای فراتر می رود که تنها در یک هفته شاهد ورود بودیم. بیت کوین (BTC) بیشترین کاهش را در بین تمام محصولات مبادله ای داشته است و 85 درصد از خروجی های این وجوه را تشکیل می دهد. هفته گذشته بیش از 45 میلیون دلار بیت کوین توسط ETP ها به بازار فروخته شد.

وجوه اتر (ETH) نیز از این سیل فروش جلوگیری نکردند. آنها هفته گذشته شاهد خروج نزدیک به 5 میلیون دلار بودند.

با وجود این خروجی ها، چندین ETP که نشان دهنده آلتکوین ها هستند، هفته گذشته عملکرد خوبی داشتند. ETPهای Solana (SOL) ورودی خالص 700,000 دلار، Cardano (ADA) 430,000 دلار و XRP 130,000 دلار افزایش یافتند.

CoinShares همچنین داده هایی در مورد منشاء منطقه ای خروجی ETP کریپتو ارائه کرد. در حالی که ایالات متحده مسئول 77 درصد خروجی ها بود، آلمان، کانادا و سوئد نیز درصد قابل توجهی از خروجی ها را به خود اختصاص دادند.

Crypto ETP به سرمایه گذاران دارای حساب های مالی سنتی راه آسان تری برای سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتالی ارائه می دهد. با این حال، انتشار بیت کوین ETF نقطه ای با موانع قانونی و قانونی متعددی در ایالات متحده مواجه شده است. در ماه مارس، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) پیشنهاد بیت کوین تراست VanEck را رد کرد. در 11 آگوست، دادگاه استیناف ایالات متحده برای مدار فدرال حکم داد که SEC در رد پیشنهاد بیت کوین ETP Grayscale “خودسرانه و دمدمی مزاج” بوده است.
نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید