سرمایه گذاری صندوق های رمزنگاری هنوز تحت سلطه ایالات متحده است: پایگاه داده


پایگاه داده ارزهای دیجیتال نشان می دهد که بیشتر شرکت ها دارای سرمایه خطرپذیر با 52.8 درصد هستند، پس از آن صندوق های تامینی با 44.3 درصد، پس از آن سهام خصوصی و صندوق های مشترک با 2.9 درصد قرار دارند.

اگرچه صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر در ماه اکتبر به نصف رسید، اما به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاری‌های سرمایه‌گذاری در بازارهای نوظهور، Web3 و زیرساخت‌ها در این فضا همچنان در حال افزایش است. با این حال، اکثر مردم نمی‌دانند که این سرمایه‌های مرموز چه کسانی هستند، از چه چیزی ساخته شده‌اند و اگر پروژه‌ای شروع شده است چگونه با آنها تماس بگیرند.

به همین دلیل است که Cointelegraph Research یک پایگاه داده صندوق رمزنگاری ایجاد کرده است که نزدیک به 900 ارز دیجیتال مختلف را از سراسر جهان فهرست می کند. این پایگاه داده برای کسانی طراحی شده است که می خواهند با اتصالات اپراتورها و شیکرها در صنعت کریپتو هماهنگ باشند. از اطلاعات عمومی مانند تاریخ تاسیس، جزئیات تماس (با مخاطبین پشتیبان)، اندازه شرکت ها، اندازه دارایی های تحت مدیریت (AUM) و بسیاری موارد دیگر، این پایگاه داده یک نمای کلی با داده های عملی ارائه می دهد.

پایگاه داده صندوق رمزنگاری را می توان از پایانه تحقیقاتی Cointelegraph در اینجا مشاهده کرد.

ایالات متحده خانه اکثر صندوق های رمزنگاری است

82.4 درصد از کل صندوق های رمزنگاری شده از ده کشور به رهبری ایالات متحده با 419 صندوق تامین می شود. دومین کشور دور، بریتانیا با 51 صندوق و پس از آن چین با 46 صندوق است. وجوه در این سه کشور بیش از 500 میلیارد در AUM است و می تواند نیروی بزرگی در شکل دادن به آینده Web3 و فضای کریپتو باشد.

با داغ شدن بحث نظارتی در ایالات متحده، شاید جالب باشد که ببینیم اگر بوروکراسی اداری اجازه سرمایه گذاری در نوآوری را نمی دهد، می توان این سرمایه ها را به مناطق جغرافیایی دوستدار رمزنگاری منتقل کرد یا خیر.

تیم تحقیقاتی کوین تلگراف

بخش تحقیقات کوین تلگراف شامل تعدادی از بهترین استعدادها در صنعت بلاک چین است. محققان این تیم با ترکیب سختگیری تحصیلی و فیلتر شده توسط تجربه عملی و سخت به دست آمده، متعهد به ارائه دقیق ترین و روشنگرترین محتوای موجود در بازار هستند.

دملزا هیز، دکترا، مدیر تحقیقات Cointelegraph است. هیز تیمی از کارشناسان موضوعی از امور مالی، اقتصاد و فناوری را گرد هم آورد تا مهم ترین منبع را برای گزارش های صنعت و تحلیل های روشنگرانه به بازار بیاورد. تیم تحقیقاتی Cointelegraph از APIهای منابع مختلف برای ارائه اطلاعات و تجزیه و تحلیل دقیق و مفید استفاده می کند.

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده در مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و به منظور ارائه مشاوره یا مشاوره خاص در مورد هر شخص یا هر گونه اوراق بهادار یا محصول سرمایه گذاری نیست.


نویسنده: Cointelegraph Research

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید