Chainalytics 15 درصد دیگر از کارکنان خود را به دلیل شرایط سخت بازار اخراج می کند


با عمیق تر شدن بازار نزولی، نیروی کار Chainalytic تقریباً 150 نفر کاهش می یابد.

شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Chainathesis این هفته تعداد کارکنان خود را 15 درصد دیگر کاهش داد و دلیل آن نیاز به کاهش هزینه ها در بحبوحه نزولی بازار نزولی است.

Chainalation در 3 اکتبر به کوین تلگراف تأیید کرد که تصمیم دشواری برای جدایی با 15٪ از کارمندان خود (تقریباً 135 پرسنل) گرفته است.

Chainalytics گفت: «در حالی که Chainalysis به عنوان یک شرکت نرم‌افزاری با عملکرد مداوم، موقعیت خوبی برای موفقیت درازمدت دارد، ما بر رشد کارآمد تمرکز کرده‌ایم و معتقدیم که در این زمان به دلیل شرایط بازار لازم است هزینه‌های خود را کاهش دهیم.» مادلین کندی معاون رئیس جمهور در امور ارتباطات.

او افزود: «ما به ماموریت خود در ایجاد اعتماد در بلاک چین در بین سازمان‌های دولتی، مؤسسات مالی و کسب‌وکارهای ارزهای دیجیتال متعهد هستیم».

یکی از سخنگویان Chainalytics تأیید کرد که این شرکت قبل از آخرین کاهش، حدود 900 کارمند داشت.

این دومین دور کاهش کاهش برای این شرکت در سال جاری است زیرا ادامه بازار خرس کریپتو باعث کاهش تقاضا برای محصولات تجاری می‌شود. در ماه فوریه، Chainalytic حدود 40 تا 50 نفر را به عنوان بخشی از یک تجدید ساختار با توجه به بدتر شدن شرایط بازار اخراج کرد.

ارزش بازار دارایی دیجیتال نسبت به اوج خود تقریباً دو سال پیش 64 درصد کاهش یافته است. بازارها در سال جاری عمدتاً بی ثبات بوده اند. نوسانات، نقدینگی و حجم معاملات کاهش یافت. علاوه بر این، بیت کوین چندین بار نتوانسته است مقاومت بالای 30000 دلار را بشکند و در شش ماه گذشته در محدوده باقی مانده است.

گزارش فوربس، با استناد به ایمیلی که مایکل گرونگر، مدیر عامل شرکت برای کارکنان ارسال کرده، نشان می‌دهد که کاهش‌ها عمدتاً از تیم‌های بازاریابی و توسعه کسب‌وکار متمرکز بر بخش خصوصی ناشی می‌شود.

سخنگوی Chainalytics تأیید کرد که اطلاعات موجود در این گزارش دقیق است.

مرتبط با: طومار امیدوار است از استفاده آژانس های دولتی ایالات متحده از پزشکی قانونی Chainaliz جلوگیری کند

تعداد بسیار کمی از شرکت‌های پیشرو در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاک چین از اخراج کارکنان خود در سال جاری اجتناب کرده‌اند.

در ماه سپتامبر، Binance.US مجوز اخراج یک سوم کارکنان خود را با تشدید فشارهای نظارتی صادر کرد. ماه گذشته همچنین شاهد بودیم که شرکت بلاکچین R3 با پشتوانه سرمایه گذاری، یک پنجم نیروی کار خود را حذف کرد.

مجله: کارآگاهان بلاک چین: Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود


نویسنده: Martin Young

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید