کدام چهره های رمزنگاری در سال 2024 به زندان خواهند رفت؟


بسیاری در این زمینه محاکمه جنایی سام بنکمن-فرید را دنبال کرده اند، اما افراد دیگری نیز به دوران زندان آینده نگاه می کنند.

برخی از افرادی که پیش از سال 2022 غول های صنعت محسوب می شدند در ایالات متحده با اتهامات جنایی روبرو هستند. در حالی که هیچ کس مطمئن نیست که دادگاه ها در مورد آینده این رهبران رمزارز چه تصمیمی خواهند گرفت، بسیاری به دنبال گذراندن سال ها در زندان فدرال هستند.

مدیر عامل سابق صرافی کریپتو FTX از زمانی که قاضی متوجه شد که او سعی کرده است شاهدی را که در پرونده جنایی خود، دوست دختر سابقش، و کارولین الیسون، مدیرعامل Alameda Research را بترساند، در زندان به سر می برد. SBF در نوامبر پس از یک ماه محاکمه به هفت جنایت مجرم شناخته شد و انتظار می رود در مارس 2024 محکوم شود.

مشخص نیست که قاضی در ماه مارس چه حکمی را برای بانکمن-فرید در نظر خواهد گرفت یا اینکه آیا دادستان ها قصد دارند بسته به نتیجه، یک محاکمه دوم را در مورد پنج جرم دیگر ادامه دهند. با این حال، بسیاری از کارشناسان پیشنهاد می کنند که مدیر عامل سابق FTX به دلیل نقشش در شیوه های تجاری تقلبی بین صرافی ارز دیجیتال و Alameda احتمالا با مدتی زندان مواجه خواهد شد.

ادامه مطلب


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید