صرافی کریپتو WonderFi مذاکرات ادغام با Coinsquare را تایید کرد

صرافی کریپتو WonderFi مذاکرات ادغام با Coinsquare را تایید کرد


صرافی ها هنوز ادغام احتمالی را نهایی نکرده اند و WonderFi در واکنش به گمانه زنی های بازار و افزایش قیمت سهام بیانیه ای عمومی منتشر کرده است.

صرافی کریپتو WonderFi که توسط سرمایه‌گذار و میلیاردر کریپتو کوین اولری حمایت می‌شود، تایید کرده است که در حال مذاکره اولیه با صرافی کریپتو کانادایی Coinsquare برای ادغام احتمالی است.

در 12 ژانویه، WonderFi به گزارش بلومبرگ پاسخ داد و گفت که این دو صرافی در حال “مذاکرات پیشرفته ادغام” برای “ایجاد یک غول رمزنگاری کانادایی” هستند.

WonderFi با بیان اینکه مذاکرات در این مرحله “مقدمه ای” است، اضافه کرد که نمی توان تضمین کرد که توافق حاصل می شود.

الان رای بدهید!

در پاسخ به گمانه‌زنی‌های رسانه‌ها، شرکت اذعان می‌کند که با طرف‌های ثالث مختلف در رابطه با خرید و خرید احتمالی شرکت، مطابق با رویه‌های گذشته و استراتژی کلی خرید شرکت، بحث‌های اولیه داشته است.

در این بیانیه آمده است: «این گفتگوها ماهیت اولیه و ادامه دارد و نمی توان اطمینان داد که توافق یا توافقی حاصل می شود یا شرایط معامله به توافق رسیده یا تکمیل می شود.

WonderFi یک صرافی رمزنگاری است که دفتر مرکزی آن در ونکوور، کانادا قرار دارد.

Coinsquare همچنین یک صرافی کریپتو کانادایی است که دفتر مرکزی آن در تورنتو قرار دارد. گزارش 12 ژانویه بلومبرگ اعلام کرد که Coinsquare تخمین زده می شود که 500000 کاربر در پلتفرم خود داشته باشد، اگرچه دارایی های تحت مدیریت را فاش نکرد.

نمای کلی سازمانی WonderFi از نوامبر 2022. منبع: فهرست سرمایه گذاران WonderFi Q3 2022.

با ادغام احتمالی این دو، این دارایی ترکیبی به 1.15 میلیون کاربر خدمات رسانی می کند و آنها را به بالاترین صرافی در کانادا تبدیل می کند.

WonderFi یکی از معدود صرافی های عمومی در کانادا است و قیمت سهام آن در 24 ساعت گذشته پس از حدس و گمان مطبوعات در مورد ادغام، نزدیک به 30 درصد افزایش یافته است.

قیمت سهام WonderFi از 5 ژانویه تا 12 ژانویه. منبع: TradingView.

خبر ادغام احتمالی این دو صرافی تنها چند روز پس از فسخ قرارداد Coinsquare برای خرید تمام سهام یک شرکت تابعه صرافی کریپتو کانادایی CoinSmart منتشر شد. میلیون در سهم Coinsquare به عنوان پرداخت.

WonderFi همچنین در سال 2022 سال پرمشغله‌ای با خرید داشت و در 4 ژانویه اعلام کرد که شرکت مادر صرافی کانادایی Bitbuy را به قیمت 162 میلیون دلار خریداری خواهد کرد. .

هر دو خرید از آن زمان تکمیل شده است.

مطالب مرتبط: ارز دیجیتال در راه بقای دوران شکوفایی خود است

اولری در مصاحبه ای در آن زمان اشاره کرد که “چندین خرید بیشتر و حتی بزرگتر” در راه خواهد بود.

این شرکت اخیراً شرکت توسعه بلاک چین Blockchain Foundry را در 1 سپتامبر 2022 خریداری کرد.


نویسنده: Luke Huigsloot

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉