صرافی کریپتو Huobi در سه ماهه اول پس از بازسازی به سوددهی باز می گردد


پس از کاهش کارمندان و مزایا، صرافی ارزهای دیجیتال گزارش شده است که در سه ماهه اول سال 2023 30 میلیون دلار سود کسب کرده است.

تا 10 آوریل برای پست کردن در بیانیه ای که توسط جاستین سان، مالک واقعی صرافی ارزهای دیجیتال Huobi Global منتشر شد، این شرکت 150 میلیون دلار درآمد در مقایسه با هزینه 120 میلیون دلاری در سه ماهه اول سال 2023 ایجاد کرد که منجر به درآمد خالص 30 میلیون دلاری شد. سان می‌گوید «تدابیر زیادی برای کاهش هزینه‌ها و افزایش کارایی» در طول سه ماهه انجام شد. برای سه ماهه دوم سال 2023، بازار سهام 187 میلیون دلار درآمد و 76 میلیون دلار هزینه با درآمد خالص 110 میلیون دلار پیش بینی کرده است.

Huobi یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال از نظر حجم بود تا اینکه در سال 2021 شروع به خروج از کاربران چینی اصلی کرد. سهم بازار آن متعاقبا از 19 درصد در سال 2020 به 2.2 درصد در سه ماهه چهارم 2022 کاهش یافت. گزارش شده است که “مشاور” Huobi Global در نوامبر 2022 100٪ سهام را از شرکای موسس از طریق نهاد خود، About Capital خریداری کرد.

مجله: صرافی ژو سو در akshual به 13.64 دلار رسید، Huobi در بحران است: آسیا اکسپرس

در اوایل سال جاری، گزارش شد که Huobi Global 20 درصد از کارکنان خود را اخراج کرده و مزایای اشتغال را به عنوان بخشی از تلاش‌های بازسازی خود کاهش داده است. در 10 مارس، یک رویداد بزرگ رخ داد که توکن بومی صرافی، Huobi Token (HT)، دچار یک خرابی ناگهانی شد که باعث شد قیمت آن در عرض چند ساعت بیش از 90 درصد کاهش یابد.

این توکن از آن زمان بیشتر زیان های خود را جبران کرده است. با این حال، یکی از کاربران بزرگ حساب کاربری توییتر Lantian666 ادعا می کند که 4 میلیون دلار در طول سقوط فلش ​​به دلیل پاکسازی حاشیه در HT از دست داده است. Lantian666 می گوید که علیرغم ادعای Sun مبنی بر پرداخت غرامت به تمام کاربران آسیب دیده از تصادف، آنها هنوز غرامت کاملی را از Huobi برای این حادثه دریافت نکرده اند.
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *