صرافی رمزنگاری Winklevoss Twins Gemini به دنبال مجوز رمز ارز امارات متحده عربی است


صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده اکنون به دنبال مجوز امارات متحده عربی است و طبق گزارش ها به رسانه های محلی گفته است که مقررات در ایالات متحده “خصومت و عدم شفافیت” وجود دارد.

صرافی Gemini متعلق به Winklevoss اعلام کرده است که روند دریافت مجوز خدمات رمزنگاری را برای مشتریان خود در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) آغاز کرده است.

جمینی در یک پست وبلاگی در تاریخ 31 مه، علاقه فزاینده به ارزهای رمزنگاری شده در بین شهروندان و گفتگوهای مثبت با رگولاتورهای امارات را دلیل دریافت مجوز ذکر کرد.

علاوه بر این، کامرون و تایلر وینکلووس، مدیران عامل Gemini به Zaywa گفتند که این حرکت پس از تجربه «خصومت و عدم وضوح» در مقررات ارزهای دیجیتال در ایالات متحده تشویق شد.

تایلر وینکلووس، مدیرعامل جمینی، به نشنال مستقر در ابوظبی گفت: «ما از گفتگوهایی که با تنظیم‌کننده‌های اینجا داشتیم بسیار دلگرم شدیم.

تلاش‌هایی برای تبدیل امارات متحده عربی به خانه و مرکز ارزهای دیجیتال و مهم‌تر از همه، وضع مقررات متفکرانه‌ای وجود دارد که به یکدیگر متصل می‌شوند، هم از مصرف‌کنندگان و هم از توانایی شرکت برای نوآوری محافظت می‌کنند.»

در زمان انتشار، دوقلوهای Winklevoss هنوز تصمیم نگرفته‌اند که فعالیت‌های بازار سهام خود را در کشور کجا قرار دهند، که به این معنی است که مقر جدید جمینی می‌تواند در ابوظبی و دبی راه‌اندازی شود.

بر اساس داده‌های گزارش وضعیت جهانی رمزنگاری Gemini، بیش از 35 درصد از پاسخ‌دهندگان در امارات متحده عربی رمزارز خریداری کرده‌اند، در حالی که این رقم در ایالات متحده تنها 20 درصد است.

حدود 32 درصد از غیر مالکان در امارات متحده عربی گفتند که به احتمال زیاد در سال آینده ارزهای دیجیتال خریداری می کنند. علاوه بر این، 33 درصد از دارندگان کریپتو در امارات متحده عربی قصد دارند از آن برای خرید حضوری از خرده‌فروش‌های فعال در محل برگزاری استفاده کنند، در حالی که تنها 19 درصد از دارندگان کریپتو در سراسر جهان وجود دارد.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می زند؟
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید