صرافی CoinDCX کیف پول شخصی را برای پشتیبانی از 155 کشور گسترش می دهد


با ادغام Transak، کیف پول Okto CoinDCX تعداد کشورهای پشتیبانی شده را از 60 کشور قبلی به بیش از 155 افزایش داده است.

صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال هند، کوین دی سی ایکس (CoinDCX) با یکپارچه سازی پلتفرم اصلی ترنساک روی رمپ، کیف پول خود Okto را گسترش می دهد.

کیف پول Okto، یک کیف پول رمزنگاری چند زنجیره ای که توسط CoinDCX در آگوست 2022 راه اندازی شد، پلتفرم Transak را برای افزایش پشتیبانی جهانی کیف پول یکپارچه کرده است. این شرکت در 5 اکتبر به کوین تلگراف اعلام کرد. این شرکت گفت که ادغام بلافاصله در Okto در دسترس است.

نیراج کهندلوال، یکی از بنیانگذاران CoinDCX و Okto، گفت که با ادغام Transak، کیف پول Okto تعداد کشورهایی را که قبلاً پشتیبانی می شد، از 60 منطقه که قبلاً پشتیبانی می شد به بیش از 155 منطقه افزایش داده است.

با ادغام Transak، Okto اکنون به طور خاص به کاربران اجازه می دهد تا ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین (BTC) را مستقیماً از طریق Okto با استفاده از چندین ارز فیات، از جمله دلار آمریکا، یورو، دلار هنگ کنگ و غیره خریداری کنند.

کهندلوال اظهار داشت که Transak اولین و در حال حاضر تنها راه حل رمپ ارائه شده توسط Okto است. خاندلوال اضافه کرد که قبل از این ادغام، تنها راه ارسال ارز دیجیتال به Okto ارسال ارز دیجیتال از یک کیف پول خارجی مانند MetaMask بود.

ادغام ترنساک اکنون به کاربران اجازه می دهد تا به طور یکپارچه فیات را مستقیماً از داخل برنامه به کریپتو تبدیل کنند. قبل از این ادغام، کاربران مجبور بودند وجوه خود را از کیف پول غیرمتمرکز دیگری مانند Metamask منتقل کنند.

Transak تقریباً از 160 توکن پشتیبانی می کند، در حالی که Okto به کاربران اجازه می دهد تا بیش از 1000 توکن را در چندین زنجیره از جمله Polygon، Fantom، Avalanche و موارد دیگر ذخیره کنند، طبق توضیحات برنامه در فروشگاه اپل. با این حال، به گفته سخنگوی Okto، این کیف پول به کاربران اجازه می دهد تا حداکثر 3000 توکن را در کیف پول نگه دارند.

مرتبط با: هند در حال کار بر روی قانون 5 ماده ای رمزارزها به عنوان ممنوعیت رد شد

در حالی که Okto امروز خبر پشتیبانی Transak را اعلام کرد، روند راه اندازی راه حل on-ramp از چند ماه پیش آغاز شد. برخی از کاربران آنلاین در هند در اوایل آگوست 2023، زمانی که Okto در حال آزمایش راه حل درون رمپ روی پلتفرم خود بود، مشکلاتی را با Transak تجربه کردند. سخنگوی این شرکت به کوین تلگراف گفت: «فرایند ادغام در آوریل 2023 آغاز شد.

Okto گزارش می دهد که با Transak در آگوست 2023 کار می کند. منبع: X (توئیتر سابق)

Transak یک ارائه دهنده زیرساخت پرداخت و تعامل جهانی Web3 است که هدف آن اتصال دارایی های مالی سنتی و دیجیتال است. Transak یک راه‌حل محبوب روی رمپ در صنعت ارزهای دیجیتال است که پلتفرم‌هایی مانند MetaMask، Coinbase و PancakeSwap از خدمات آن استفاده می‌کنند.

در اوایل این هفته، Transak اعلام کرد که با کیف پول The Open Network (TON) معروف به Tonkeeper یکپارچه شده است. این رویداد ورود Transak را به اکوسیستم TON نشان داد و به کیف پول اجازه داد تا Toncoin (TON) را مستقیماً با پول فیات از بیش از 150 کشور خریداری کند.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم؟ کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در مورد این موضوع بحث می کنند


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید