صرافی کریپتو Bullish با استناد به شیوه های SEC، فسخ قرارداد SPAC را اعلام می کند

صرافی کریپتو Bullish با استناد به شیوه های SEC، فسخ قرارداد SPAC را اعلام می کند


Bullish گفت که آنها به توافق متقابل با Far Peak Acquisition رسیده‌اند تا دیگر در یک قرارداد فهرست‌بندی در بورس نیویورک ادغام نشوند.

Bullish، یک شرکت رمزنگاری که در ژوئیه 2021 به دلیل نامشخص بودن در مورد محصولات یا خدماتی که ارائه می دهد توجه عمومی را به خود جلب کرد، از فسخ قرارداد با هدف عمومی کردن شرکت خبر داد.

در اطلاعیه 22 دسامبر، Bullish اعلام کرد که به توافقی دوجانبه با Far Peak Acquisition رسیده است تا دیگر فهرست خود را در بورس نیویورک ادغام نکند. در تصمیم شرکت برای حرکت نکردن به جلو، برندان بلومر، رئیس گاو نر، که همچنین مدیرعامل Block.one است، از کار کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای ایجاد چارچوب‌های دارایی دیجیتال جدید و شفاف‌سازی پیچیدگی‌های حسابداری و افشای صنعت خاص استناد کرد. “

بولیش گفت: «با توجه به محدودیت‌های زمانی و شرایط بازار، فار پیک قصد ندارد به دنبال شریک ادغام جدیدی باشد و در عوض بر روی انحلال در ۷ مارس ۲۰۲۳ یا در صورت امکان زودتر تمرکز خواهد کرد».

خریدار با هدف ویژه اصلی یا قرارداد SPAC که در ژوئیه 2021 امضا شد، بیان کرد که اگر تراکنش‌ها تا 31 دسامبر واجد شرایط نباشند، هر دو شرکت حق فسخ قرارداد را خواهند داشت. انتظار می رفت که تام فارلی، مدیر عامل Far Peak Acquisition، رئیس سابق بورس نیویورک، در صورت انجام این معامله، مدیر عامل شرکت Bullish شود.

در ماه مه 2011، پس از اینکه Block.one 164000 بیت کوین (BTC)، 100 میلیون دلار پول نقد و 20 میلیون توکن EOS به پروژه و همچنین 300 میلیون دلار بودجه اضافی برای پروژه ارائه کرد، بازار صعودی آغاز شد. با این حال، برخی از کاربران کریپتو در آن زمان، شاید به این دلیل بود که وب سایت شرکت در ابتدا بسیاری از اطلاعات مفید برای سرمایه گذاران را نداشت. تقلید شده است Block.one اعلامیه SPAC یا در غیر این صورت یک “پمپ کلاهبرداری خبری” پول نقد می دهد.

مربوط: SPAC متمرکز بر کریپتو 115 میلیون دلار در عرضه اولیه سهام نزدک افزایش می دهد

بازار نزولی سال 2022 ممکن است به ادغام‌های SPAC کمک کند زیرا بسیاری از قانون‌گذاران و قانون‌گذاران تلاش می‌کنند کنترل ارز دیجیتال را در دست بگیرند. در ماه جولای، FinTech Acquisition Corp. وی گفت که این شرکت متقابلاً ادغام SPAC با شرکت رمزنگاری مستقر در اسرائیل eToro را پس از کاهش ارزش شرکت از 10 میلیارد دلار به 5 میلیارد دلار در حدود 12 ماه، خاتمه داده است. در 5 دسامبر، ناشر استیبل کوین Circle نیز از فسخ قرارداد SPAC خود با Concord Acquisition خبر داد.
نویسنده: Turner Wright

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉