صرافی رمزارز Bittrex فعالیت خود را در ایالات متحده متوقف می کند


این صرافی به اشتراک گذاشت که همه وجوه مشتریان امن هستند، اما به مشتریان آمریکایی خود توصیه کرد که وجوه خود را تا 30 آوریل 2023 برداشت کنند.

صرافی ارز دیجیتال Bittrex اعلام کرده است که فعالیت خود را در ایالات متحده به دلیل محیط نظارتی و اقتصادی چالش برانگیز متوقف می کند. این اعلامیه در نهمین سالگرد این پلتفرم اعلام شد و لحظه ای تلخ و شیرین برای این شرکت بود.

ریچی لای یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت کریپتو به اشتراک گذاشت که با تکامل اکوسیستم کریپتو، الزامات نظارتی به طور فزاینده ای “مبهم” و “بدون بحث یا ورودی مناسب اجرا می شود” و در نتیجه یک محیط رقابتی ناپایدار ایجاد می شود. این محیط از نظر اقتصادی ادامه فعالیت های Bittrex در ایالات متحده را غیرممکن کرد.

بنیانگذاران این شرکت تصمیم گرفتند بر کمک به موفقیت Bittrex Global در خارج از ایالات متحده تمرکز کنند. این پلتفرم به اشتراک گذاشت که تا 14 آوریل 2023 اجازه تجارت را می دهد، اما به مشتریان توصیه کرد تا تمام وجوه خود را تا 30 آوریل 2023 برداشت کنند.

Bittrex که در سال 2014 توسط سه مهندس امنیت سایبری تأسیس شد، ویژگی‌هایی مانند API با سرویس کامل، تراکنش‌های اتمی تقریباً فوری، زیرساخت کیف پول و راه‌حل‌های کیف پول سرد آفلاین را ارائه کرد.

مطالب مرتبط: الیزابت وارن به سنا فشار می آورد تا کیف پول رمزنگاری شما را ممنوع کند

انحلال عملیات Bittrex در ایالات متحده یادآور مشکلاتی است که مشاغل ارزهای دیجیتال در مسیریابی در یک محیط نظارتی نامشخص با آن روبرو هستند.

در 3 مارس، براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، هشدار داد که رویکرد نظارتی کمیسیون بورس و اوراق بهادار، ایالات متحده را در معرض “خطر جدی” از دست دادن فرصت تبدیل شدن به هاب جذابی برای تکامل بعدی نوآوری بلاک چین و رمزارز قرار می دهد.

در مصاحبه ای با بلومبرگ، گارلینگ هاوس پیشنهاد کرد که صنعت کریپتو «از قبل شروع به خروج از ایالات متحده کرده است» زیرا مقررات ارزهای دیجیتال این کشور «پشت» دیگر کشورها مانند استرالیا، ژاپن، بریتانیا، سنگاپور و سوئیس است.
نویسنده: Judith BannermanQuist

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید