صرافی کریپتو Bitrue به دلیل استفاده از کیف پول داغ به قیمت 23 میلیون دلار هک شد


مدیران Bitrue متعهد شدند که به طور کامل به همه کاربران شناسایی شده آسیب دیده از حمله کیف پول داغ، که 5٪ از کل وجوه موجود در صرافی را تشکیل می دهد، غرامت بپردازند.

صرافی ارزهای دیجیتال Bitrue دچار سوء استفاده از کیف پول داغ شده است که به مهاجمان اجازه می دهد دارایی های رمزنگاری مختلف به ارزش حدود 23 میلیون دلار را برداشت کنند.

Bitrue با اعلام این خبر در 14 آوریل گفت که به دلیل “سوء استفاده کوتاه مدت” از کیف پول داغ خود باید به طور موقت تمام برداشت ها را متوقف کند. این شرکت انتظار دارد پس از انجام بررسی های امنیتی اضافی، برداشت ها را در 18 آوریل 2023 بازگشایی کند.

Bitrue تاکید کرد که توانسته است به سرعت به این مشکل رسیدگی کند، که به پلتفرم اجازه داد تا از جریان بیشتر وجوه جلوگیری کند. Bitrue گفت: «ما این موضوع را جدی می‌گیریم و در حال حاضر در حال بررسی وضعیت هستیم. این شرکت نوشت:

مابقی کیف پول‌های ما امن می‌مانند و به خطر نمی‌افتند. ما در حال انجام یک بررسی امنیتی کامل هستیم و در صورت پیشرفت شما را در جریان خواهیم گذاشت.»

مدیران Bitrue به همه کاربرانی که تحت تأثیر این حادثه شناسایی شده‌اند، قول غرامت کامل دادند. بر اساس این اعلامیه، ارزهای تحت تاثیر این کیف پول داغ شامل اتر (ETH)، شیبا اینو (SHIB)، کوانت (QNT)، گالا (گالا)، هولو (HOT) و Polygon (MATIC) هستند.

مرتبط با: صرافی کریپتوکارنسی کره جنوبی GDAC حدود 14 میلیون دلار هک کرد
نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *