صرافی کریپتو بایننس هاب منطقه ای جدیدی را در گرجستان ایجاد می کند


بایننس که در حال حاضر 25 نفر در گرجستان استخدام می کند، قصد دارد تا پایان سال 2023 “ده ها شغل جدید” با دفتر مرکزی منطقه ای خود ایجاد کند.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس با ایجاد یک هاب بلاک چین جدید در گرجستان دوستدار رمزارز به گسترش دامنه جهانی خود ادامه می دهد.

در 26 مارس، بایننس افتتاح هاب جدید بلاک چین خود را در گرجستان با هدف ترویج پذیرش بیشتر ارزهای دیجیتال در این کشور اعلام کرد. بایننس با اشاره به این مرکز به عنوان یک پایگاه وب 3، قصد دارد استعدادها را به بخش بلاک چین در گرجستان جذب کند، آموزش صنعت را تشویق کند و فرصت های شغلی بیشتری ایجاد کند.

طبق این اطلاعیه، بخش بایننس در جورجیا در حال حاضر 25 نفر را استخدام می کند که با بخش های دولتی و خصوصی محلی برای سازماندهی رویدادهای آموزشی و هکاتون همکاری می کنند. این شرکت رمزنگاری انتظار دارد با راه اندازی دفتر مرکزی منطقه ای خود در گرجستان تا پایان سال 2023 “ده ها شغل دیگر” ایجاد کند.

راه اندازی دفتر مرکزی جدید منطقه ای بایننس در گرجستان به دنبال چندین نقطه عطف در روند رشد بایننس در این کشور است.

اوایل سال جاری، بایننس با درگاه پرداخت کریپتو محلی CityPay، وارد همکاری با آژانس نوآوری و فناوری جورجیا (GITA) شد و ابتکار خیریه Binance را برای حمایت از آموزش وب 3 متمرکز بر زنان راه اندازی کرد.

به گفته ولادیمیر اسمرکیس، مدیر منطقه ای بایننس، گرجستان یکی از نوآورترین کشورهای منطقه است.

برای بایننس، جورجیا یک نقطه کلیدی در نقشه ما است. اسمرکیس گفت تا به امروز، ما سه گردهمایی اجتماعی در اینجا برگزار کرده‌ایم که در مجموع بیش از 2000 نفر در آن شرکت کرده‌اند، و افزود که بایننس «پتانسیل و علاقه زیادی» به کریپتو را از سوی جامعه محلی و کسب‌وکارهای کریپتو می‌بیند.

مرتبط با: ظاهراً کارمندان بایننس به مشتریان در چین کمک می کنند تا چک های KYC را دور بزنند

مدیر عامل بایننس Changpeng “CZ” Zhao برای اولین بار در نوامبر 2022 از گرجستان بازدید کرد. در طول این بازدید، CZ با نخست وزیر گرجستان، ایراکلی گاریباشویلی، و جوامع تجاری و ارزهای دیجیتال محلی دیدار کرد.

مدیر عامل بایننس چانگ پنگ ژائو، نخست وزیر گرجستان ایراکلی گاریباشویلی (از چپ به راست)

گرجستان، یکی از اعضای سابق اتحاد جماهیر شوروی، با جاه‌طلبی‌های دولت گرجستان برای تبدیل این کشور به یک مرکز بزرگ رمزنگاری جهانی، به عنوان یکی از دوست‌دارترین کشورهای رمزنگاری در جهان ظاهر شده است. گرجستان به دلیل میزبانی بسیاری از دستگاه های خودپرداز بیت کوین (BTC) شناخته شده است که به کاربران این امکان را می دهد تا ارز دیجیتال خود را نقد کنند و بالعکس. بر اساس داده‌های CoinATMRadar، تنها پایتخت گرجستان، تفلیس، در زمان نگارش این مقاله بیش از ۱۰۰ دستگاه خودپرداز بیت‌کوین را در خود جای داده است.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات کریپتو – به علاوه نکات مالیاتی کریپتو


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *