کمک های مالی ارزهای دیجیتال تا ده سال دیگر به بیش از 10 میلیارد دلار می رسد: بلوک اهدایی


Giving Block گزارش داد که سال گذشته 44 درصد از حجم اهدای ارز دیجیتال خود را به USDC، 24 درصد از ETH و 17 درصد از BTC را در پلتفرم خیریه خود دریافت کرده است.

براساس گزارش سالانه The Giving Block در سال 2023 با عنوان «داده‌ها، روندها و پیش‌بینی‌های کریپتو انسان‌دوستی»، کمک‌های ارزهای دیجیتال همیشه در این پلتفرم فراتر رفت 125 میلیون دلار در سال 2022. بر اساس داده‌های موجود، پروژه کمک‌های ارز دیجیتال تخمین زده است که می‌تواند در آگوست ۲۰۲۷ از ۱ میلیارد دلار، در ژوئن ۲۰۳۱ به ۵ میلیارد دلار و در نوامبر ۲۰۳۲ از ۱۰ میلیارد دلار فراتر رود.

داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط پلتفرم خیریه رمزنگاری The Giving Block نشان می‌دهد که کمک‌های مالی در قالب ارزهای دیجیتال در دهه آینده از ۱۰ میلیارد دلار فراتر خواهد رفت.

پیش بینی بر اساس روند و قیمت بیت کوین. منبع: صدور بلوک

علاوه بر داده‌های این پلتفرم در مورد کمک‌های ارزهای دیجیتال، The Giving Block همچنین پیش‌بینی‌های خود را بر اساس تحلیل روند بالقوه قیمت بیت‌کوین (BTC) استوار کرد. این پلتفرم پیش بینی کرد که بیت کوین می تواند در سپتامبر 2026 به 100000 دلار و در اکتبر 2029 به 250000 دلار برسد.

این پروژه خیریه همچنین در گزارش سالانه خود برترین ارزهای رمزنگاری شده در کمک‌های مالی و بزرگترین اهدای رمزارز سال را برجسته کرده است. در مورد بزرگترین ارز دیجیتال مورد استفاده برای کمک های مالی، USD Coin (USDC) 44 درصد از حجم را به خود اختصاص داد، پس از آن اتر (ETH) با 24 درصد و بیت کوین برای 17 درصد از کمک های مالی استفاده شد.

در همین حال، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، با اهدای 9.4 میلیون دلار از طریق صندوق بشردوستانه خود بالوی، رکورد بزرگترین اهدای رمزارز سال را به خود اختصاص داد.

مرتبط با: اهدای کریپتو سرعت و دسترسی جهانی را در طول بحران افزایش می دهد

با افزایش تعداد موسسات خیریه و کمک های مالی در کریپتو، برخی ممکن است تعجب کنند که این کمک ها واقعا کجا می روند. در سال 2022، The Giving Block همچنین شش موسسه خیریه را به اشتراک گذاشت که از کمک های مالی ارزهای دیجیتال سود می برند. این شامل پروژه حفاظت از اورانگوتان اورانگوتان Outreach است که از اورانگوتان‌های یتیم و آواره مراقبت می‌کند و غیرانتفاعی کشاورزی احیاکننده Trees for the Future که موفق به کاشت 2.3 میلیون درخت به دلیل کمک‌های ارز دیجیتالی شده است.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات کریپتو – به علاوه نکات مالیاتی کریپتو
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید