کمک های مالی کریپتو به تلاش های امدادی آتش سوزی در مائوئی کمک می کند


Giving Block بیش از 68000 دلار از طریق کمک های مالی ارزهای دیجیتال و فیات برای جمع آوری بیش از 136000 دلار برای پروژه ای با هدف کمک به کار در عواقب آتش سوزی Maui برابری کرده است.

امدادرسانی پس از یک سری آتش سوزی در جزیره مائوئی هاوایی که به مناطق وسیعی از جمله لاهاینا آسیب جدی وارد کرد، ادامه دارد.

در پی آتش‌سوزی‌هایی که جان بیش از 100 نفر را گرفت و خانه‌ها و مشاغل را ویران کرد، All Hands and Hearts، یک سازمان امدادرسانی در بلایای طبیعی، کمک‌های ارز دیجیتال و فیات را برای کمک به ساکنان محلی مائوئی جمع‌آوری می‌کند. مقامات دولتی گزارش دادند که هزینه بازسازی می تواند بیش از 5.5 میلیارد دلار باشد.

اولگا روجیرو، رئیس ادغام سازمانی و رویدادها در All Hands and Hearts، گفت: «کمک‌های ارزهای دیجیتال، مانند سایر انواع کمک‌ها، به ارائه پشتیبانی مورد نیاز پس از آتش‌سوزی‌های ویرانگر کمک می‌کنند. صنعت کریپتو به تعامل با جوامع نیازمند در سراسر جهان ادامه می دهد.

Ruggiero گزارش می دهد که سازمان بیش از 125 میلیون دلار ارز دیجیتال از طریق The Giving Block دریافت کرده است، یک پلت فرم خیریه که کمک های مالی دیجیتال با بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و سایر توکن ها را تسهیل می کند. در زمان انتشار، Giving Block بیش از 68000 دلار کمک های مالی ارزهای دیجیتال و فیات برای جمع آوری بیش از 136000 دلار برای پروژه Maui داشت.

روجیرو گفت: «همه Hands and Hearts و دیگر سازمان‌های امدادرسانی در بلایای طبیعی، استراتژی‌های اهدای خود را در طول سال‌ها با استقبال از فناوری و استفاده از انواع مختلف پلت‌فرم‌های دیجیتال توسعه داده‌اند. این تغییرات کارایی و اثربخشی جذب سرمایه را افزایش داده و به سازمان‌ها این امکان را می‌دهد که کمک‌های قابل توجهی را در هنگام بلایا ارائه کنند.»

مرتبط با: کودکان قهرمان اوکراینی به کمک شما نیاز دارند: به صورت ارز دیجیتال کمک مالی کنید

طبق گزارش ها، آتش سوزی هایی که ادعا می شود ناشی از قطع شدن خطوط برق در 8 آگوست بوده است، جزیره را که بیش از 160000 نفر در آن زندگی می کنند، ویران کرد. دولت‌های ژاپن و کره جنوبی، علاوه بر کمک‌های مالی که از طریق همه دست‌ها و قلب‌ها انجام می‌شود، هر کدام ۲ میلیون دلار برای حمایت از تلاش‌های امدادی متعهد شده‌اند.

بسیاری از سازمان ها به ارزهای دیجیتال به عنوان راه حلی برای تامین مالی مناطق آسیب دیده از بلایای طبیعی و ساخته دست بشر روی آورده اند. در اوکراین، جایی که ساکنان آن از سال 2022 با حملات نظامی روسیه مواجه شده‌اند، دولت از فوریه بیش از 70 میلیون دلار ارز دیجیتال برای تجهیزات نظامی و کمک‌های بشردوستانه دریافت کرد.

مجله: 6 سوال از الکس ویلسون از The Giving Block
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید