جامعه کریپتو در مورد تلاش Coinbase NFT برای “سیاست معقول ارز دیجیتال” اختلاف نظر دارد


یکی از کاربران توییتر عدم اطمینان خود را در مورد تأثیر NFT ها ابراز کرد، اما اذعان کرد که این کار باعث می شود احساس کنند کاری انجام داده اند.

همانطور که صرافی رمزارز کوین‌بیس به سمت یک محیط نظارتی معقول برای فضای کریپتو حرکت می‌کند، صرافی مجموعه‌ای بی‌نظیر از توکن‌ها (NFT) را برای جلب حمایت جامعه راه‌اندازی کرده است. با این حال، همه از این حرکت هیجان زده نیستند، برخی حتی مطمئن نیستند که آیا تأثیری خواهد داشت یا خیر.

در 25 آوریل، کوین بیس یک کمپین NFT به نام “Stop With Crypto” را پس از تشکیل پرونده قضایی با هدف وادار کردن کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای پاسخ به دادخواست حاکم راه اندازی کرد. به گفته کوین بیس، NFT ها نشان دهنده موضع جامعه برای محافظت و پشتیبانی از پتانسیل ارزهای دیجیتال است و در حال تبدیل شدن به نمادی برای جستجوی «سیاست معقول ارزهای دیجیتال» هستند.

علیرغم آنچه که به نظر می رسد اقدامی نجیب به نفع جامعه ارزهای دیجیتال است، واکنش ها به کاهش NFT کاملاً مثبت نبود. دیگران این حرکت را تحسین کردند و NFT های خود را چاپ کردند، در حالی که دیگران تا حدودی انتقاد کردند.

با توجه به پدیده رمزنگاری Wendy O، اتحادیه معامله‌گران ارز دیجیتال، قبل از کوین‌بیس، با اشاره به مقررات ارز دیجیتال، «همان کار را انجام داد». YouTuber بیت کوین او پافشاری کرد بازار سهام به جای اینکه از هم بپاشد، گرد هم می‌آید و شامل مبارزه برای خرده‌فروشی به جای بیرون ریختن آن‌ها است.

در همین حال، یکی از اعضای انجمن شک خود را در مورد تأثیر NFT ها ابراز کرد، اما اعتراف کرد که این کار باعث می شود احساس کنند کاری انجام داده اند. آنها توییت کردند:

میزبان اشتون ادیسون Crypto Coin Show انتقاد کرد کمپینی که به اعضای جامعه دستور می دهد در صورت نداشتن ایموجی سپر، شکلک سپر را در کنار نام نمایشی توییتر خود اضافه کنند.

مرتبط با: مدیر عامل Coinbase پس از اطلاعیه SEC Wells خواستار اقدام برای انتخاب قانونگذاران طرفدار رمزارز شد

در زمان نگارش این مقاله، به گفته بازار NFT OpenSea، Coinbase’s Stand With Crypto NFTs با بیش از 15000 ضرابخانه با بیش از 7000 مالک، پشتیبانی قابل توجهی دریافت کرده است.

صرافی رمزارز دائماً در حال حرکت برای اعمال سیاست های طرفدار رمزارز در ایالات متحده بود. در 28 فوریه، کوین بیس یک کمپین مردمی برای سیاست گذاری راه اندازی کرد که از پیشرفت کریپتو و وب 3 پشتیبانی می کند. این صرافی پیوندی برای رای دهندگان فراهم کرد تا اطلاعات مربوط به سیاست های رمزنگاری سیاستمداران محلی را ذخیره و مشاهده کنند.

مجله: کریپتو وندی در مورد سطل زباله SEC، تبعیض جنسی و اینکه چگونه افراد ناتوان می توانند برنده شوند
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید