اعضای انجمن کریپتو درباره مدیریت بانک در بایننس بحث می کنند


به گفته مدیر عامل Changpeng “CZ” Zhao، بایننس 1.14 میلیارد دلار از صرافی خود خارج شده است.

در 24 ساعت گذشته، صرافی ارزهای دیجیتال Binance بیش از 1.14 میلیارد دلار خروجی در بحبوحه ترس، عدم اطمینان و شک (FUD) در اکوسیستم کریپتو داشته است.

به گفته Changpeng “CZ” Zhao، مدیر عامل بایننس، صرافی قبلاً چنین چیزی را دیده است و “معتقد است که برداشت‌های “تست استرس” در هر CEX ایده خوبی است. [Centralized Exchanges] متناوبا”.

بانکی که بر روی بایننس اجرا می شود، یک ماه پس از آن صورت می گیرد که مدیر عامل بایننس یک بانک را با FTX راه اندازی کرد، که منجر به مشکلات نقدینگی و در نهایت سقوط بانک شد.

با وجود FUDrampant در جامعه ارزهای دیجیتال، اعضا خوشبین هستند که بایننس طوفان را پشت سر بگذارد و به سرنوشت FTX دچار نشود. دیگران فکر می کنند که اگر بایننس سقوط کند، کل صنعت کریپتو ممکن است به زانو در بیاید.

کارل رونفلت میلیونر بیت کوین در حساب توییتر خود گفت: “اگر بایننس خراب شود، همه ما خراب شده ایم.”

لایه هایلپرن، نویسنده و علاقه‌مند به بیت‌کوین، به اشتراک گذاشت: “آیا می‌دانید که اگر بایننس سقوط کند، همه چیز دیگر از بین می‌رود؟ بله #بیت‌کوین زنده می‌ماند اما کل اکوسیستم کریپتو از جمله استیبل‌کوین‌ها می‌میرد.”

Crypto Cognac مالک حساب توییتر به اشتراک گذاشت که فروپاشی بایننس برای فضا سودی نخواهد داشت زیرا فضا را به «عصر حجر» بازمی گرداند.

مالک حساب توییتر تیمورس معتقد است که اگر بایننس ورشکست شود، صنعت را برای سال‌ها عقب می‌اندازد، اما معتقد است که کریپتو زنده می‌ماند زیرا «کریپتو خیلی قبل از ظهور بایننس اینجا بود و از این به بعد اینجا خواهد بود».

تحلیلگر کریپتو و مشاور دولتی دل کرکسپتو، رسانه‌های کریپتو را به ترویج FUD علیه اشتراک‌گذاری بایننس متهم کرد، «رسانه‌ها در تلاش هستند تا بانکی را وادار کنند تا روی بایننس فعالیت کند. در طول چند هفته گذشته، آنها سعی کرده‌اند روایت‌های مختلفی را در مورد این موضوع ارائه کنند، که جدیدترین آنها این است که بایننس در ممیزی شکست خورده است. حقیقت این است که زمان حسابرسی شماره 1 است و بایننس آزمون زمان را ثابت کرده است.

مطالب مرتبط: CZ تأیید می کند که حرکات غیرعادی قیمت توکن در بایننس مربوط به هک نیست

در 11 دسامبر، کوین تلگراف گزارش داد که اثبات ذخیره بایننس برای متخصصان حسابداری و امور مالی پرچم قرمز می کند و توسط رقبای خود برچسب “چرند” شده است زیرا شامل تعهدات نمی شود.
نویسنده: Judith BannermanQuist

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید