Crypto.com به جمع موسسات پرداخت دارای مجوز در سنگاپور می پیوندد


Crypto.com سنگاپور موفقیت های نظارتی خود را با اخذ مجوز MPI برای خدمات DPT از MAS گسترش می دهد.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در سنگاپور Crypto.com در تاریخ 1 ژوئن اعلام کرد که مجوز موسسه اصلی پرداخت (MPI) را برای خدمات رمز پرداخت دیجیتال (DPT) توسط مقامات پولی سنگاپور (MAS) دریافت کرده است.

این اعلامیه پس از دریافت تاییدیه اصلی Crypto.com از MAS در ژوئن 2022 منتشر شد. با مجوز MPI، Crypto.com اکنون مجاز به ارائه خدمات DPT به مشتریان در سنگاپور است.

مرجع پولی سنگاپور به عنوان بانک مرکزی و مرجع اصلی تنظیم کننده مالی در سنگاپور عمل می کند. مسئول نظارت و اجرای قوانین مربوط به بخش عمومی مالی از جمله پول، بانکداری، بیمه، اوراق بهادار و چاپ پول است.

این آخرین اعلامیه به سابقه Crypto.com در تضمین مجوزهای نظارتی اضافه می کند. Crypto.com همچنین به عنوان یک ارائه دهنده خدمات دارایی دیجیتال (DASP) توسط Autorité des marchés financiers (AMF) در فرانسه و یک تجارت دارایی رمزنگاری از سازمان رفتار مالی بریتانیا (FCA) ثبت شده است.

علاوه بر این، Crypto.com مجوز بنیاد MVP را از سازمان تنظیم مقررات دارایی های مجازی دبی (VARA) و قانون تراکنش های مالی الکترونیکی و ثبت ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی در کره جنوبی دریافت کرده است. این شرکت همچنین مجوز ثبت نام را از AUSTRAC به عنوان ارائه دهنده تبادل ارز دیجیتال و فروشنده مستقل حواله در استرالیا و مجوز خدمات مالی استرالیا و مجوز اعتبار استرالیا از ASIC دریافت کرده است. موفقیت های نظارتی Crypto.com از Organismo Agenti e Mediatori (OAM) در ایتالیا تا ثبت در کمیسیون اوراق بهادار و بورس یونان در یونان و کمیسیون بورس و اوراق بهادار در قبرس متغیر است.

مطالب مرتبط: Crypto.com پشتیبانی پرداخت را برای MATIC، USDC و DAI اضافه می کند

علاوه بر این، صرافی ارزهای دیجیتال اخیراً پایگاه کاربران خود را در ایالات متحده گسترش داده است و به کاربران این امکان را می دهد که از بیش از 30 ارز رمزنگاری شده برای انتخاب از بین بیش از 150 برند معروف مصرف کننده از طریق برنامه خود استفاده کنند. این ویژگی را در 31 می منتشر کرد.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می‌زند؟


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید