Crypto.com به فشار ثبت جهانی خود با مجوز EMI برزیل ادامه می دهد


صرافی ارز دیجیتال از سال گذشته یک کارت ویزا کریپتو/فیات را در برزیل ارائه کرده است و به سرعت در بازارهای بین المللی در حال گسترش است.

Crypto.com مجوز موسسه پرداخت (EMI) را از بانک مرکزی برزیل دریافت کرده است. طبق اعلامیه ای در وب سایت این شرکت، این مجوز به آن اجازه می دهد “به ارائه خدمات کیف پول فیات برای مشتریان در برزیل ادامه دهد.” Crypto.com از سال گذشته یک کارت ویزا را برای خرید به ارزهای رمزنگاری شده یا فیات در برزیل ارائه کرده است.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در سنگاپور اخیراً یک صفحه اثبات رزرو را در وب سایت خود قرار داده است. در این اطلاعیه آمده است که در ماه‌های اخیر در چندین کشور از جمله فرانسه، بریتانیا و کره جنوبی تأییدیه‌هایی دریافت کرده است و در چند حوزه قضایی دیگر از جمله سنگاپور، دبی و انتاریو تأییدیه‌های موقت دریافت کرده است.

همچنین توافقی با شهر بوسان کره جنوبی داشت که به دنبال ایجاد یک مبادله دارایی دیجیتال دولتی-خصوصی در آنجا بود. اما این معامله ممکن است پس از فروپاشی FTX در خطر باشد.

کریس مارشالک، مدیرعامل Crypto.com در این اطلاعیه گفت:

برزیل و کل بازار LATAM یک منطقه کلیدی است که چشم انداز ما از ارزهای دیجیتال را در هر کیف پول دنبال می کند. ما فوق‌العاده مفتخریم که مجوز را در برزیل دریافت کرده‌ایم.”

بر اساس گزارش Chainalysis که در ماه اکتبر منتشر شد، ارز دیجیتال بیشتر برای سرمایه گذاری در برزیل استفاده می شود. استفاده از آن به عنوان یک روش پرداخت در حال گسترش است، که احتمالاً پس از تصویب قانونی این استفاده در ماه نوامبر افزایش خواهد یافت. Chainalysis برزیل را در رتبه هفتم جهان در آن زمان قرار داد. حدود 10 میلیون برزیلی، یا 5 درصد از جمعیت، ارزهای رمزنگاری شده، عمدتاً در پلتفرم محلی Mercado Bitcoin معامله می‌کنند.

مرتبط: مدیر عامل Transfero: سقوط FTX بر استفاده روزانه از ارزهای دیجیتال در برزیل تأثیر نمی گذارد

در همین حال، کمیسیون بورس و اوراق بهادار برزیل در حال اعمال تغییرات قانونی است تا فضای نظارتی بیشتری به آن بدهد. این کشور برای اولین بار پس از چندین سال بررسی، قانون حاکم بر این ارز دیجیتال را در ماه آوریل تصویب کرد.
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید