Crypto.com دستیار کاربر هوش مصنوعی مبتنی بر ChatGPT، Amy را راه اندازی کرد


صرافی کریپتو دستیار کاربر هوش مصنوعی خود را راه اندازی کرد تا کاربران را در مورد بینش های صنعت از جمله قیمت های توکن بلادرنگ، پروژه ها و رویدادهای تاریخی آگاه کند.

هوش مصنوعی (AI) به ورود گسترده خود به صنایع در سراسر جهان ادامه می دهد. آخرین پذیرنده صنعت کریپتو Crypto.com پس از اعلام دستیار کاربر مولد هوش مصنوعی جدید خود.

Crypto.com در 2 مه “Amy” را معرفی کرد. همراه هوش مصنوعی جدید صرافی کریپتو، که برای اطلاع رسانی به کاربران در مورد صنعت، از جمله قیمت‌ها و پروژه‌های توکن بلادرنگ، رویدادهای تاریخی و موارد دیگر ایجاد شده است. بر اساس این اعلامیه، Amy که اساساً از ChatGPT استفاده می کند، در حال حاضر در مرحله آزمایشی برای “جمع آوری آنچه آموخته” قبل از توسعه آینده است.

ابی بیساریا، معاون محصول در Crypto.com، گفت که این شرکت در استفاده از هوش مصنوعی در کریپتو در حال افزایش است.

مانند سایر مشاغل و صنایع، ما شاهد پتانسیل و فرصت باورنکردنی در همگرایی هوش مصنوعی با صنعت کریپتو و به ویژه پلتفرم ما هستیم.

یکی از سخنگویان Crypto.com به کوین تلگراف گفت که در حالی که هوش مصنوعی مولد در “روزهای اولیه” خود قرار دارد، اگر مسئولانه انجام شود، پتانسیل “نتایج مثبت عظیم” را برای بسیاری از صنایع دارد.

این امر به ویژه در مورد کریپتو صادق است، زمانی که صحبت از کمک به آموزش گسترده تر کاربران در مورد فناوری و خدمات مالی اساسی می شود.

در مورد جنبه های منفی، سخنگوی گفت که آنها انتظار دارند بازخورد زیادی از این خلبان هوش مصنوعی داشته باشند که “در ارتقاء های آینده ادغام شود.”

مرتبط با: مدیر کوین‌بیس از «جیل‌بریک» ChatGPT استفاده می‌کند تا در سناریوهای رمزنگاری وحشی ریسک کند.

Crypto.com به دیگر صرافی‌ها و کیف پول‌های ارزهای دیجیتال در فضایی می‌پیوندد که ویژگی‌های هوش مصنوعی را در پلتفرم‌های خود ادغام می‌کنند. صرافی OKX اخیراً یک الگوریتم هوش مصنوعی را راه‌اندازی کرده است تا نوسانات بازار کریپتو را بگیرد.

شرکت زیرساخت Web3 Solana Labs در 26 آوریل پلاگین مبتنی بر ChatGPT خود را معرفی کرد که از هوش مصنوعی برای بازیابی داده های بلاک چین برای بررسی موجودی کیف پول، انتقال توکن ها و خرید NFT استفاده می کند.

بایننس همچنین یک چت بات هوش مصنوعی راه اندازی کرده است. مانند Crytpo.com، چت بات بایننس بر آموزش کاربران تاکید دارد، اما چت ربات دومی به طور خاص بخشی از آکادمی Web3 است.

صرافی ارزهای دیجیتال و پلتفرم تجارت دارایی دیجیتال Bitget اخیراً 10 میلیون دلار برای توسعه اکوسیستم Fetch.ai متعهد شده است.

مجله: چگونه هوش مصنوعی را کنترل کنیم و افراد را با کریپتو تشویق کنیم؟


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *