CoinShares می گوید ایالات متحده در پذیرش و مقررات رمزنگاری عقب نیست


CoinShares، ارائه‌دهنده محصولاتی که در صرافی‌های ارز دیجیتال در اروپا معامله می‌شوند، نسبت به ETF بیت کوین در ایالات متحده خوش‌بین است.

شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال اروپایی CoinShares با ورود این شرکت به بازار جدید نسبت به مقررات ارزهای دیجیتال در ایالات متحده خوش بین است.

در 22 سپتامبر، CoinShares رسماً راه‌اندازی بخش جدید خود، CoinShares Hedge Fund Solutions را اعلام کرد، که اولین باری است که این شرکت پیشنهادات خود را در اختیار سرمایه‌گذاران واجد شرایط ایالات متحده قرار می‌دهد.

ورود CoinShares به بازار ایالات متحده در زمانی اتفاق می افتد که بسیاری از شرکت های رمزنگاری ایالات متحده به دلیل موانع نظارتی در داخل، در حال بررسی گسترش تجارت خود در خارج از کشور هستند. یکی از این شرکت‌ها، صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase، در زمانی که با شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به اتهام نقض قوانین اوراق بهادار مواجه است، به طور فعال توسعه را در اروپا و بریتانیا ترویج می‌کند.

بسیاری از ناظران و شرکت‌کنندگان در صنعت کریپتو ادعا کرده‌اند که رویکرد دولت ایالات متحده به مقررات ارز دیجیتال، این کشور را برای شرکت‌های رمزنگاری «جذاب‌تر» کرده است.

با این حال، یکی از سخنگویان CoinShares به کوین تلگراف گفت که برخلاف بسیاری از منتقدان مقررات ارز دیجیتال در ایالات متحده، CoinShares معتقد است که ایالات متحده یک رهبر جهانی در توسعه دارایی های دیجیتال است:

«برخلاف این باور که ایالات متحده در پذیرش و مقررات رمزنگاری عقب مانده است، دیدگاه ما با رویکرد تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده در برخورد با دارایی‌های دیجیتال مشابه با کلاس‌های دارایی سنتی شکل می‌گیرد. ما معتقدیم که این موضع باعث تشویق و تسریع یکپارچگی دو بخش خواهد شد.»

نماینده CoinShares گفت که ایالات متحده 50 درصد دارایی های مدیریت شده در سطح جهانی را در خود جای داده است و یک بازار مالی غالب است. این سخنگوی با استناد به همکاری های صنعت بلک راک با Circle و Coinbase گفت: ادعای رهبری ما در فضای دارایی های دیجیتال تحت تأثیر ادغام های قابل مشاهده بین بازیگران مالی قدیمی و نوظهور است.

گسترش CoinShares در ایالات متحده تنها چند ماه پس از آن صورت می گیرد که مدیر عامل شرکت Jean-Marie Mognetti در ژوئیه 2023 اعلام کرد که رویکرد اروپا به ارزهای دیجیتال “در مقایسه با قدرت مالی موسسات آمریکایی حتی مشکل سازتر است.”

موگنتی چند ماه پیش در ستونی نوشت: «این غول‌های مالی، مانند بلک راک و فیدلیتی، که هرکدام اخیراً اعلام کرده‌اند که برای یک ETF بیت‌کوین ثبت‌نام کرده‌اند، در موقعیت خوبی قرار دارند تا در معرض دید وسیعی از ارزهای دیجیتال قرار بگیرند.

مرتبط با: SEC تصمیم ETF بیت کوین را برای BlackRock، Invesco و Bitwise به تاخیر انداخت

اما در حالی که به ویژه در مورد محیط نظارتی ارزهای دیجیتال در ایالات متحده خوش بین است، CoinShares همچنان به اروپا وفادار است. CoinShares به اروپا متعهد است. سخنگوی این شرکت به کوین تلگراف گفت HFS ما هم در ایالات متحده و هم در بریتانیا ثبت شده است.

دیدگاه ما از مشاهده این موضوع ناشی می‌شود که بین مالی سنتی (TradFi) و ارزهای دیجیتال در ایالات متحده همگرایی واضح‌تری وجود دارد، که در اروپا که این دو بخش به هم مرتبط نیستند، چندان مشهود نیست.

CoinShares، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال، ارائه‌دهنده اصلی محصولات قابل معامله در مبادلات ارز دیجیتال یا ETP است. این شرکت اولین محصول مبادله ای بیت کوین (BTC) خود (ETP) را در سال 2015 راه اندازی کرد. با این حال، CoinShares هنوز اعلام نکرده است که آیا قصد دارد به مسابقه ETF بیت کوین در ایالات متحده بپیوندد یا خیر.

ما باید از مقررات سختگیرانه در مورد افشای اطلاعات آینده نگر پیروی کنیم. بنابراین، ما نمی‌توانیم جزئیات خاصی در مورد راه‌اندازی محصولات آتی CoinShares ارائه کنیم.” یکی از نمایندگان CoinShares گفت. CoinShares در SEC به عنوان مشاور گزارشگری معاف ثبت شده است و CoinShares Limited به عنوان شریک عمومی برای صندوق‌های سرمایه‌گذاری خصوصی ایجاد شده توسط CoinShares Hedge Fund عمل می‌کند. راه حل ها

مجله: مجله: کارآگاهان بلاک چین – Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید