انقلاب سبک Crypto ChatGPT 2025 توسط تحلیلگران برتر پیش بینی شده است


فهرست

  • کریس برنیسک می‌گوید پذیرش اپلیکیشن‌های رمزنگاری در سال آینده به شدت افزایش خواهد یافت
  • آیا انتزاع زنجیره ای کمک خواهد کرد؟

انقلاب برنامه‌های رمزنگاری بر روی پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی و برنامه‌های پیام‌رسان در نهایت روایت پذیرش کریپتو را تغییر خواهد داد. کریس برنیسک، سرمایه‌گذار و محقق باتجربه هشدار می‌دهد که هر تیم بلاک چین نباید از این موضوع راضی باشد.

کریس برنیسک می‌گوید پذیرش اپلیکیشن‌های رمزنگاری در سال آینده به شدت افزایش خواهد یافت

تا سال 2025، برنامه‌های رمزنگاری ده‌ها تا صدها میلیون کاربر جدید را وارد بازار خواهند کرد، درست مانند کاری که ربات ChatGPT OpenAI اکنون انجام می‌دهد. یکی از این پیش‌بینی‌ها توسط کریس برنیسک، شریک Placeholder و رئیس سابق تجارت رمزنگاری ARK Invest در X (توئیتر سابق) به اشتراک گذاشته شد.

پذیرش انبوه مورد انتظار نسل جدیدی از کاربران را به صورت انبوه به ارمغان خواهد آورد و بسیار سریعتر از دوره های قبلی اتفاق خواهد افتاد. این کارشناس می‌گوید که انتظار می‌رود ارز دیجیتال از مزیت ناعادلانه‌اش، یعنی موقعیت آن به عنوان یک زیرساخت مالی منحصربه‌فرد که مستقیماً با پدیده رسانه‌های اجتماعی در هم تنیده است، بهره‌مند شود.

هجوم کاربران به قدری زیاد خواهد بود که فضای کریپتو از خود می پرسد: “پذیرش کجاست؟” چند ماه دیگر به مرحله «پذیرش گسترده» می‌رود، زمانی که توسعه‌دهندگان «با موهایشان در آتش می‌دوند».

این تغییر اساسی باعث افزایش مشکلات مقیاس پذیری در بلاک چین های L1 و L2 می شود. تعداد بسیار کمی از محیط های بلاک چین مدرن برای مدیریت صحیح جریان کاربران بالقوه آماده شده اند.

بنابراین، متخصص با تجربه به همه توصیه می کند که برای شگفتی ها آماده باشند.

مرتبط با

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، کریس برنیسک نظرات خود را در مورد رونق سکه های افراد مشهور در بلاک چین Solana (SOL) به اشتراک گذاشت.

آیا انتزاع زنجیره ای کمک خواهد کرد؟

ایلیا پولوسوکین، بنیانگذار NEAR، در مورد پیش‌بینی Burniske اضافه کرد که هم‌افزایی بین شبکه‌های اجتماعی و برنامه‌های رمزنگاری در حال حاضر باعث رشد محصولات جدید Web3 شده است.

این ما را به یاد داستان موفقیت شبکه اعتبارسنجی غیرمتمرکز مبتنی بر NEAR می‌اندازد که به لطف ادغام آن با تلگرام، در 10 روز به دو میلیون کاربر روزانه رسید.

مرتبط با

بنیانگذار NEAR اظهار داشت که از نظر فنی چنین حرکاتی به لطف مفهوم انتزاع زنجیره ای امکان پذیر است. همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، NEAR از اواسط ژانویه 2024 با Polygon Labs در این زمینه همکاری کرده است.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید