Crypto Massacre: Liquidations به بالاترین سطح از زمان سقوط FTX رسیده است


با توجه به این داده ها طبق اطلاعات ارائه شده توسط CoinGlass، تنها در 24 ساعت گذشته 675 میلیون دلار پول رمزنگاری شده نقد شده است.

پوزیشن های طولانی سهم شیر از موقعیت های منحل شده (578 میلیون دلار) را تشکیل می دهند.

تنها در چهار ساعت گذشته بیش از ۲۲۷ میلیون دلار ارز دیجیتال نقد شده است.

بزرگترین انحلال در جریان قتل عام کریپتو در صرافی بایننس اتفاق افتاد و یک سرمایه گذار تا 18 میلیون دلار ضرر کرد.

بیت کوین این شرکت با 184 میلیون دلار موقعیت های خرید و 41 میلیون دلار موقعیت های فروش، بیشترین میزان انحلال را به ثبت رساند. اتریوم و سولانا به ترتیب در رتبه های دوم و سوم قرار دارند. Meme coin Dogecoin نیز در 5 مورد برتر قرار گرفت.

وقتی صحبت از پلتفرم‌های خاص معاملات کریپتو به میان می‌آید، بایننس از نظر میزان نقدینگی نقد شده با 343.41 میلیون دلار در رتبه اول قرار گرفت. OKX و Huobi به ترتیب با 171 و 71 میلیون دلار در رتبه های دوم و سوم قرار دارند.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayآخرین سقوط کریپتو، صرافی منحل شده کریپتو Mt بود. این با انتقال بزرگی که توسط Gox آغاز شد بدتر شد. این انتقال بخشی از فرآیند توزیع بیت کوین است که ماه گذشته اعلام شد. به دلیل گمانه زنی ها مبنی بر اینکه تعداد قابل توجهی از طلبکاران ممکن است دارایی های خود را نقد کنند، بازار تحت فشار فروش جدی است.

بیت کوین در 24 ساعت گذشته بیش از 8 درصد سقوط کرد غوطه اوایل روز جمعه به پایین ترین سطح پنج ماهه خود یعنی 53350 دلار رسید. در همین حال، برخی آلتکوین های بزرگ مانند سولانا ضرر دو رقمی را ثبت کردند.

کاهش اخیر در بازارها یکی از بزرگترین موج های نقدینگی را از زمان سقوط صرافی FTX در دسامبر 2022 آغاز کرد.

معامله گر با نام مستعار DonAlt تخمین زده او خاطرنشان کرد که بعید است قیمت ارز دیجیتال پیشرو در آینده نزدیک از سطح 60000 دلار بالاتر رود. علاوه بر این، وی خاطرنشان کرد که احتمال زیادی وجود دارد که اوج چرخه فعلی از قبل رسیده باشد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید