Crypto Biz: ساختار نظارتی امارات متحده عربی شرکت‌های رمزنگاری را جذب می‌کند، درآمد Canaan کاهش می‌یابد و موارد دیگر


امارات متحده عربی در حال تبدیل شدن به مرکز نوآوری جهانی رمزنگاری است و به طور فزاینده ای شرکت های Web3 را به حوزه قضایی خود جذب می کند.

مقررات پشت موج شرکت هایی است که ابتکارات خود را در امارات راه اندازی یا دنبال می کنند. این کشور چارچوب های نظارتی را برای سازمان های مستقل غیرمتمرکز (DAOs)، ارائه دهندگان دارایی های مجازی، سرورهای ابرداده و سایر نهادهای مرتبط با Web3 پیاده سازی کرده است.

امارات متحده عربی با ارائه مسیری روشن به سمت وضوح و انطباق مقرراتی در میان فشار در ایالات متحده، به تحقق آنچه می خواهد باشد نزدیک تر می شود: یک مرکز مالی بین المللی برای دارایی های دیجیتال.

در حالی که پیش‌بینی‌ها در مورد تأثیر این امر بر آینده امارات متحده عربی یا فضای رمزنگاری متفاوت است، تاریخ نشان می‌دهد که چگونه کشورها از حفره‌های نظارتی برای راه‌اندازی صنایع جدید یا محدود کردن صنایع موجود استفاده می‌کنند.

Crypto Biz این هفته همچنین چالش‌های درآمدی Canaan، جمع‌آوری سرمایه عظیم Wormhole و حرکت‌های رمزنگاری Banco Santander را بررسی می‌کند.

آیوتا بنیاد 100 میلیون دلاری ابوظبی را برای توسعه خاورمیانه راه اندازی می کند

توسعه دهنده بلاک چین منبع باز Iota از راه اندازی بنیاد Iota Ecosystem DLT در ابوظبی خبر داد که به گسترش فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) در خاورمیانه اختصاص دارد.

ادامه مطلب


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید