Crypto Biz: SBF یک روز در دادگاه دارد.  بری سیلبرت متهم به "حواس پرتی" در مورد وجوه مسدود شده است

Crypto Biz: SBF یک روز در دادگاه دارد. بری سیلبرت متهم به “حواس پرتی” در مورد وجوه مسدود شده است


بنیانگذار FTX تمام اتهامات مربوط به فروپاشی صرافی رمزارز FTX را رد کرده است.

پس از تحویل سم بنکمن-فرید به مقامات ایالات متحده در ماه گذشته، دستیاران ارشد او کارولین الیسون و گری وانگ قبلاً با فدرال رزرو همکاری می کردند. این دو به یک سری اتهامات اعتراف کردند و موافقت کردند که به منطقه جنوبی نیویورک در تحقیقات FTX و روسای سابق آن کمک کنند. SBF در 3 ژانویه در دادگاه حاضر شد و نسبت به همه اتهامات خود بی گناه بود.

با تشدید حماسه پیرامون SBF و FTX، شرکت Digital Currency Group شرکت بازارهای سرمایه کریپتو با مشکلات خاص خود مواجه شد. مدیر عامل آن، بری سیلبرت، به دلیل مسدود شدن وجوه به “تاکتیک های حواس پرتی” متهم شده است.

Crypto Biz این هفته جدیدترین های SBF، Digital Currency Group (DCG) و Core Scientific را بررسی می کند.

سم بنکمن-فرید در دادگاه فدرال نسبت به همه اتهامات خود بیگناه است

SBF هیچ شکایت جنایی در رابطه با سقوط FTX ارائه نکرده است و زمینه را برای یک محاکمه چهار هفته ای برای شروع 2 اکتبر 2023 فراهم کرده است. بنیانگذار ننگین بازار سهام که اکنون ورشکسته شده، با هشت جنایت یا بیشتر مواجه است، به اتهام کلاهبرداری از سرمایه گذاران و پولشویی به ۱۱۵ سال زندان محکوم شده است. ما می دانیم که گری وانگ، بنیانگذار FTX و کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda، قبلاً به اتهامات مشابه اعتراف کرده اند – عملاً SBF را برگردانده اند، احتمالاً برای مجازات های مناسب تر. حماسه SBF تازه شروع شده است. بر این اساس خود را آماده کنید.

کامرون وینکلووس نامه سرگشاده ای به بری سیلبرت درباره وجوه بلوکه شده جمینی می نویسد

بری سیلبرت این هفته در نامه سرگشاده ای که در 2 ژانویه نوشته شد توسط کامرون وینکلووس مورد انتقاد قرار گرفت. شکایت کامرون از شرکت وام دهنده ارزهای دیجیتال جنسیس گلوبال، که بخشی از گروه ارز دیجیتال بری سیلبرت است، ناشی می شود. در زمان نگارش این مقاله، برداشت‌های جنسیس به مدت 47 روز به حالت تعلیق درآمد و جمینی عملاً از بازپس‌گیری 900 میلیون دلاری که به جنسیس به عنوان بخشی از برنامه جمینی برد وام داده بود، جلوگیری کرد. وینکلووس گفت: «هر بار که از شما تعهدی ملموس می‌خواهیم، ​​پشت وکلا، بانک‌داران سرمایه‌گذاری و فرآیند پنهان می‌شوید». جمینی پس از شکایت از سوی سرمایه گذاران به اتهام کلاهبرداری و نقض قوانین اوراق بهادار، مشکلات خاص خود را دارد.

با تداوم اعصاب بیش از DCG، اطمینان ETH در مقیاس خاکستری به رکورد 60٪ تخفیف نزدیک می شود

Grayscale، یکی دیگر از شرکت‌های گروه ارز دیجیتال، پس از معامله دارایی‌های Ethereum Trust (ETHE) با تخفیف حدود 60 درصدی نسبت به ارزش بنیادی، همچنان سرمایه‌گذاران را تحت فشار قرار می‌دهد. کاهش در ارزش خالص دارایی یا NAV معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که تقاضای کم و عرضه بیش از حد وجود داشته باشد که باعث می‌شود قیمت بازار کمتر از NAV باشد. در ماه دسامبر، بیت کوین تراست (GBTC) گری اسکیل در میان شایعات ورشکستگی پیرامون گروه ارز دیجیتال، تخفیف خود را به 34 درصد رساند. برخی از مفسران از اینکه DCG ممکن است تا بهبودی قیمت بیت کوین زمان انتظار داشته باشد، عصبانی بودند. اگر اینطور باشد، ممکن است مدت زیادی منتظر باشیم.

Core Scientific 37000 سکوی ماینینگ را که میزبان آن برای درجه سانتیگراد است تعطیل می کند

سرایت کریپتو به صنعت استخراج بیت کوین پس از اعلام ورشکستگی Core Scientific در ماه گذشته در فصل 11 در تگزاس آغاز شد. Core Scientific ممکن است در این هفته پس از ورشکستگی وام‌دهنده رمزارز Celsius Network، که در جولای گذشته به‌طور حماسی سقوط کرد، به ماینر اجازه داد بیش از 37000 دکل را تعطیل کند، کمی به تعویق افتاد. تا آنجا که ما می دانیم، Core Scientific خانه ده ها هزار دستگاه ماینینگ از طرف سلسیوس بود، و بسته شدن این معامله باید تا زمانی که بیت کوین در حدود 16700 دلار باقی بماند، ماهانه 2 میلیون دلار اضافی به ماینر می دهد. البته، هیچ تضمینی وجود ندارد که بیت کوین هنوز به کف رسیده است.

Crypto Biz نبض هفتگی کسب و کار پشت بلاک چین و رمزارز است که هر پنجشنبه مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.
نویسنده: Sam Bourgi

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉