Crypto Biz: آیا گلدمن ساکس بهترین ضد رمزنگاری است؟

Crypto Biz: آیا گلدمن ساکس بهترین ضد رمزنگاری است؟


بانک سرمایه گذاری ایالات متحده به دنبال خرید شرکت های رمزنگاری مضطرب در میان بازار نزولی است؟

یکی از قدیمی‌ترین حکمت‌های سرمایه‌گذاری انحرافی این است که وقتی خون در خیابان‌ها جاری است، خرید کنید. اگر به همین راحتی بود، سرمایه‌گذاران کریپتو از همه فرصت‌های خرید در حال حاضر بسیار راضی بودند. اگر بازار نزولی، که حتی با توجه به استانداردهای کریپتو بسیار وحشیانه است، شما را آزار می‌دهد، به خاطر آن خود را سرزنش نکنید. کریپتوکارنسی یک طبقه دارایی هنوز اثبات نشده است که در سایه قانونگذاران فعالیت می کند. من شما را برای نخریدن یک طبقه دارایی که امسال بیش از 70 درصد از ارزش خود را از دست داده است، سرزنش نمی کنم.

با در نظر گرفتن این هشدارها، انبوهی از سرمایه گذاران پول هوشمند معتقدند که اکنون بهترین زمان برای سرمایه گذاری در بیت کوین (BTC)، دارایی های دیجیتال و شرکت های زیرساخت ارزهای دیجیتال، حتی پس از فروپاشی گسترده FTX است. در حالی که هنوز هیچ چیز تایید نشده است، غول سرمایه گذاری ایالات متحده گلدمن ساکس نشان می دهد که قیمت ارز دیجیتال پس از یک بازار نزولی یک ساله برابر است.

Crypto Biz این هفته به بررسی مشارکت گلدمن در رمزارز، طراحی کیف پول سرد جدید از Ledger، کاهش ارزش Blockstream در میان بازار نزولی و آخرین اخبار در مورد Three Arrows Capital می‌پردازد.

طبق گزارش ها، گلدمن ساکس پس از سقوط FTX به دنبال خرید شرکت های رمزنگاری است

به نظر می رسد استقبال گلدمن ساکس از ارزهای دیجیتال حتی در طول بازار نزولی نیز در حال افزایش است، زیرا به نظر می رسد غول سرمایه گذاری ایالات متحده FTX آماده خرید شرکت های مضطرب پس از سقوط است. متیو مک‌درموت، مدیر اجرایی گلدمن، در مصاحبه‌ای با رویترز گفت که شرکت‌های رمزنگاری امروز نسبت به یک سال گذشته «قیمت‌های معقول‌تری» دارند و درخواست‌ها برای تنظیم این صنعت در نهایت یک کاتالیزور مثبت برای پذیرش خواهد بود. مک درموت گفت که در حالی که FTX تبدیل به “پسر پوستر” برای رمزنگاری شده است و به روش خوبی نیست، فناوری زیربنای صنعت “به عملکرد خود ادامه می دهد.”

“پدر آی پاد” به لجر کمک می کند تا کیف پول رمزنگاری سرد جدیدی بسازد

فروپاشی پلتفرم‌های متمرکز برای شرکت سخت‌افزار لجر، که به ارائه دستگاه‌های رمزنگاری ذخیره‌سازی سرد معروف است، یک موهبت بوده است. به دنبال هجوم سفارش‌های جدید برای دستگاه‌های Ledger Nano، این شرکت سخت‌افزاری این هفته اعلام کرد که با مخترع iPod Classic تونی فادل برای طراحی جدیدترین کیف پول خود همکاری کرده است. این کیف پول جدید که با نام Ledger Stax شناخته می شود، به اندازه یک کارت اعتباری است و دارای نمایشگر بزرگ E Ink، شارژ بی سیم و پشتیبانی از بلوتوث است. به یاد داشته باشید: نه کلیدهای شما، نه بیت کوین شما.

بلاک استریم با 70 درصد ارزش گذاری کمتر، سرمایه برای استخراج جمع آوری می کند

طبق گزارش ها، شرکت زیرساخت بیت کوین Blockstream به دنبال جذب سرمایه جدید است – اما همچنین اذعان می کند که در بازار نزولی این کار آسان نخواهد بود. این شرکت به رهبری آدام بک آماده است تا سرمایه خود را با ارزشی کمتر از 1 میلیارد دلار افزایش دهد که 70 درصد کمتر از ارزش 3.2 میلیارد دلاری آن در آگوست 2021 است. بر اساس گزارش Back، تامین مالی اضافی برای افزایش ظرفیت استخراج شرکت انجام خواهد شد. همانطور که Cointelegraph گزارش می دهد، Blockstream با Jack Dorsey’s Block برای توسعه یک مرکز استخراج بیت کوین با انرژی خورشیدی در تگزاس کار می کند.

احضاریه‌های 3AC که به دلیل تشدید اختلاف بر سر اتهامات زباله‌دان Terraform صادر شد

یک قاضی فدرال حکم داده است که بنیانگذاران شرمنده Three Arrows Capital، سو ژو و کایل دیویس، ملزم به ارائه اطلاعات مالی در مورد صندوق های تامینی شکست خورده خواهند بود. احضاریه های تایید شده برای تحویل به بنیانگذاران از بنیانگذاران می خواهد که “اطلاعات ثبت شده، از جمله کتاب ها، اسناد، سوابق و اوراق” را که در اختیار دارند و مربوط به امور مالی 3AC است، ارائه دهند. 3AC که زمانی 10 میلیارد دلار ارزش داشت، اساساً در اوایل امسال در پی مارپیچ مرگ بدنام Terra Luna منفجر شد. ژو و دیویس که زمانی مغرور بودند، دچار یک سری معاملات وحشتناک شدند که در نهایت شرکت آنها را ورشکست کرد.

قبل از رفتن: بیت کوین به 17000 دلار رسید – تله گاو نر یا رالی امدادی در راه است؟

قیمت بیت کوین در چند هفته گذشته بسیار ثابت بوده است، حتی با وجود گسترش شیوع FTX. دارایی دیجیتال پرچمدار اوایل این هفته به بالای 17000 دلار رسید و خوش بینی محتاطانه ای را ایجاد کرد که بدترین رکود بازار پشت سر گذاشته شده است. در گزارش بازار این هفته، من با مارسل پچمن و جو هال صحبت کردم تا در مورد اینکه آیا بیت کوین می تواند به زودی انتظار یک رالی امدادی را داشته باشد یا خیر صحبت کردم. من همچنین تجمع به اصطلاح “بابا نوئل” را که بسیاری انتظار دارند در اواخر این ماه برگزار کنند، شکستم. در ادامه می توانید بازپخش کامل را تماشا کنید.

Crypto Biz نبض هفتگی کسب و کار پشت بلاک چین و رمزارز است که هر پنجشنبه مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.


نویسنده: Sam Bourgi

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉