Crypto دومین طبقه دارایی زنان است: بررسی eToro

Crypto دومین طبقه دارایی زنان است: بررسی eToro


کریپتو در سال گذشته به عنوان بدترین کلاس دارایی معرفی شد و سرمایه‌گذاران جهانی کریپتو از 36 درصد به 39 درصد افزایش یافتند.

طبق یک نظرسنجی اخیر، به نظر می‌رسد ارزهای دیجیتال در جذب زنان موفق بوده‌اند، در حالی که کلاس‌های دارایی سنتی نتوانسته‌اند پذیرش گسترده‌تری را در میان زنان تقویت کنند.

داده‌های ارسال شده توسط تیم eToro به Cointelegraph نشان می‌دهد که ارزهای دیجیتال در حال حاضر دومین طبقه دارایی زنانه است. این از آخرین نتایج eToro Retail Investor Beat است که نزدیک به 10000 سرمایه گذار خرده فروشی جهانی را در 13 کشور مورد بررسی قرار داده است.

بر اساس نتایج نظرسنجی، افزایش قابل توجهی در مالکیت کریپتو در میان زنان وجود دارد. داده ها نشان می دهد که مالکیت از 29 درصد در سه ماهه سوم سال 2022 به 34 درصد در سه ماهه آخر افزایش یافته است. به گفته تیم eToro، این نشان می‌دهد که رمزارزها «در جایی که بازارهای مالی سنتی گاهی اوقات شکست می‌خورند»، یعنی با آوردن زنان بیشتر، موفق هستند.

سرمایه‌گذاران فردی که دارای رمزنگاری در سال 2022 هستند منبع: eToro

در حالی که پذیرش کریپتو در میان زنان در سه ماهه آخر سال 2022 شتاب گرفت، مالکیت کریپتو در میان مردان تنها یک درصد در بازه زمانی مشابه افزایش یافت.

در همین حال، علیرغم اینکه رمزارزها در سال گذشته بدترین عملکرد را در کلاس دارایی داشتند، تعداد کل سرمایه‌گذاران جهانی صاحب ارزهای دیجیتال از 36 درصد به 39 درصد در سه ماهه افزایش یافت.

این داده‌ها علاوه بر اینکه توسط زنان در پرش هدایت می‌شوند، تحت تأثیر سرمایه‌گذاران مسن‌تری نیز قرار گرفته‌اند که این کاهش را خریداری کرده‌اند. سرمایه‌گذاران فردی 35 تا 44 ساله و 45 تا 54 ساله که دارای ارزهای دیجیتال هستند، هر کدام 5 درصد افزایش یافته‌اند که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران مسن‌تر نیز در حال انباشت ارزهای دیجیتال هستند.

در مورد دلایل روی آوردن بیشتر سرمایه‌گذاران به ارزهای دیجیتال، 37 درصد از پاسخ‌دهندگان گفتند که از فرصت استفاده می‌کنند تا بازدهی بالا داشته باشند، در حالی که 34 درصد گفتند که به قدرت بلاک چین اعتقاد دارند و کریپتو را یک طبقه دارایی متحول می‌دانند.

مربوط: روندهای بازی NFT در سال 2023: مدیران صنعت انتظار دارند بازیکنان بزرگتری وارد عمل شوند

کسب‌وکارها و همچنین سرمایه‌گذاران خرد که ایمان خود را به فناوری بلاک چین با سرمایه‌گذاری ابراز کرده‌اند، شروع به انجام همین کار می‌کنند. در 12 ژانویه، CasperLabs دریافت که 90٪ از 603 کسب و کار مورد بررسی قبلاً در برخی ظرفیت ها از بلاک چین استفاده می کردند.


نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉