گزارش: مدیر دارایی های رمزنگاری Osprey Funds اکثر کارکنان خود را اخراج می کند

گزارش: مدیر دارایی های رمزنگاری Osprey Funds اکثر کارکنان خود را اخراج می کند


تقاضای سازمانی برای بیت کوین و سایر دارایی های کریپتو به دلیل بازار نزولی کاهش یافته است.

گزارش شده است که Osprey Funds، مدیر دارایی دیجیتال، اکثر کارکنان خود را از تابستان اخراج کرده است و چالش‌های عملیاتی جاری ناشی از بازار نزولی در حال انجام کریپتوها را برجسته کرده است.

Yahoo Finance در 9 ژانویه گزارش داد که Osprey Funds پس از اخراج 15 کارمند از تابستان، اکنون با کمتر از ده کارمند فعالیت می کند. مدیر عامل شرکت گرگ کلینگ به این نشریه گفت که این اخراج ها با رکود بازار مطابقت دارد و Osprey در معرض خطر تعطیلی عملیات نیست.

Osprey به سرمایه گذاران معتبر دسترسی به محصولات سرمایه گذاری مبتنی بر رمزنگاری، از جمله تراست بیت کوین (BTC) خارج از بورس را ارائه می دهد که می تواند از طریق حساب های کارگزاری خریداری شود.

اشتهای سازمانی برای محصولات کریپتو در طول سال گذشته به طور قابل توجهی کاهش یافته است، که منعکس کننده تقاضای متوقف شده برای دارایی های پرریسک به دنبال سخت شدن شرایط نقدینگی در سراسر جهان است. سال 2022 بدترین سال در بیش از یک دهه گذشته برای سهام و اوراق قرضه جهانی بود، بنابراین فقط کریپتو نبود که تحت تأثیر قرار گرفت.

با این حال، نشانه‌های مثبتی وجود دارد که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران نهادی دوباره به سمت کریپتو گرم می‌شوند. یک نظرسنجی تحت حمایت کوین بیس که بین 21 سپتامبر و 27 اکتبر انجام شد، نشان داد که 62 درصد از سرمایه گذاران نهادی در 12 ماه گذشته قرار گرفتن در معرض دارایی های دیجیتال را افزایش داده اند.

مربوط: هوبی اخراج 20 درصدی کارکنان را تایید کرد و شایعات ورشکستگی را رد کرد

اخراج ها در صنعت کریپتو از تابستان افزایش یافته است و صرافی های پیشرو در بحبوحه کاهش درآمد اعلام اخراج کرده اند. در نوامبر، Coinbase بیش از 60 کارمند خود را تنها چند ماه پس از کاهش 18 درصد از نیروی کار خود اخراج کرد. کراکن همچنین در ماه نوامبر اعلام کرد که 30 درصد از نیروی کار جهانی خود را اخراج کرده است.
نویسنده: Sam Bourgi

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉