جوزی بلینی، خالق NFT، پیشگام هنر NFT می‌خواهد مغز خود را برای همیشه زنده نگه دارد.


جوزی بلینی، پیشگام هنر NFT، هنر زنجیره‌ای خود را برای همیشه زنده کرده است و می‌خواهد خلاقیت خود را در Metaverse نیز آپلود کند.

جوزی بلینی کیست؟

Josie Bellini هنرمند رمزارز بیشتر به خاطر ماسک گاز بیت کوین نمادین خود از فیلتر معروف است. او با حضور در کریستیز و تقریباً هر پلتفرم فعلی بازار NFT، از جمله SuperRare، ASync Art، و Nifty Gateway، به یکی از هنرمندان برتر NFT تبدیل شده است.

بلینی که در شیکاگو متولد و بزرگ شده است، همیشه به هنر علاقه داشته است. اما وقتی در فقر بزرگ شد، می‌خواست زندگی سرشاری داشته باشد، که باعث شد در دانشگاه در رشته مالی تحصیل کند و در یک شرکت TradFi شغلی پیدا کند.

به اندازه کافی عجیب، تمایل او به یادگیری بیشتر در مورد امور مالی او را به سمت رمزنگاری سوق داد … که سپس به هنر بازگشت … که به نوبه خود منجر به کسب درآمد شد.

GIF را فیلتر کنید
تصویر ثابت از گیف فیلتر جوزی بلینی. (دریایی)

بزرگ شدن در فقر می گوید در مورد سهام و سرمایه گذاری چیزی نشنیده اید. داشتم فکر می کردم این همه مشتری دارم که وقتی خواب هستند سرمایه گذاری می کنند و پول در می آورند. مدام فکر می کردم چطور می توانم این کار را انجام دهم؟

از آنجا که او یک سرمایه گذار معتبر نبود، پول کافی برای سرمایه گذاری نیمی از آنچه را که به مشتریانش توصیه می کرد نداشت. جرقه ای در مورد مقاله ای که او در دانشگاه درباره بیت کوین نوشته بود دوباره شعله ور شد و او در سال 2017 از سوراخ خرگوش اتریوم افتاد.

شروع کردم به فکر کردن عمیق تر در مورد ارزهای دیجیتال و فکر کردم که این به طور بالقوه می تواند اختراع من باشد. او می گوید: «من وسواس دارم. من از خودم سوال می کنم که چرا بیت کوین اختراع شد، چرا اتریوم بوجود آمد و چه تفاوت هایی بین این دو وجود دارد.

بلینی قبلاً در جلسات بیت کوین در زادگاهش شرکت می کرد و به زودی شغل خود را رها کرد و در کریپتو کار کرد و قصد داشت با شرکت در یک بوت کمپ برنامه نویسی به یک توسعه دهنده کامل تبدیل شود، اما من کاملاً از آن متنفر بودم، هیچ کدام را به خاطر ندارم. چیزی که من دوست داشتم جنبه طراحی آن بود.

من شروع به ساخت وب سایت، لوگو و مواد برای کنفرانس های بلاک چین در سراسر جهان و همچنین شرکت های رمزنگاری کردم. این پای من برای اشتغال در صنعت بود.

در پایان سال 2017 اولین اثر هنری رمزنگاری شخصی خود را ساختم. آن آهنگ Genesis نام داشت و در Reddit ظاهر شد. اصطلاح هنر رمزنگاری در آن زمان واقعاً چیزی نبود، و من حتی در آن زمان از آن استفاده نمی‌کردم. کاری که من انجام دادم خلق هنری مضمون برای گسترش آگاهی از ارزهای دیجیتال بود.

از هنر رمزنگاری تا NFT

تقریباً دو سال بین ساخت اولین اثر هنری رمزنگاری‌شده‌اش (Genesis) و انتشار اولین NFT (Tune In) به عنوان هنرمند در 23 ژوئن 2019، بلینی گذشت. Tune In یک تصویر فیزیکی با NFT بود که 21 چاپ را به همراه داشت. مهر زمانی برای اکوسیستم NFT در اوایل سال 2019.

در سال 2019 همه نوع NFT وجود داشت، CryptoPunks، CryptoKitties، Chain Breakers. بلینی می‌گوید کریپتووکسل‌ها، Decentraland، Neon District و Autoglyphs نیز وجود داشتند، بنابراین من آنها را در آخرین ثانیه پنهان کردم.

در اوایل سال 2022، CyberBrokers متولد شد، مجموعه ای 10001-NFT که بلینی سال هاست آن را آماده کرده است. جوزی بنیانگذار و مدیر عامل این پروژه است که خود را یک شرکت رسانه ای و سرگرمی متمرکز بر فراجهت می بیند. هنر به کمک او بود عظمت خیروف.

همچنین بخوانید
امکانات

خطرات قانونی درگیر شدن در DAO

امکانات

Crypto در حال تغییر نحوه ارائه کمک و خدمات توسط سازمان های بشردوستانه است

جلوه ها

بلینی که در محله‌های شیکاگو بزرگ شد، به هنر خیابانی و گرافیتی علاقه داشت و این در کار او، به‌ویژه در مجموعه CyberBrokers، مشهود است.

من در کنار بسیاری از هنرهای خیابانی بزرگ شدم. من همیشه به گرافیتی و تمام فونت های مختلف علاقه مند بوده ام.

بلینی که یک مجموعه‌دار و هم هنرمند است، آثار بسیاری از هنرمندان دیگر ساکن شیکاگو را جمع‌آوری می‌کند و شامل Kayla Mahaffey (هنرمند/تصویرگر از شیکاگو)، بیسا باتلر (برنده جایزه هنرمند نساجی آفریقایی-آمریکایی) و هبرو برانتلی (هنرمند معاصر آمریکایی با استفاده از انیمه و گرافیتی).

من عاشق بسیاری از هنرمندان محلی شیکاگو مانند Kayla شدم که بسیار عالی بود. همچنین ایبرا [Brantley] که واقعا معروف است و فلای بوی را انجام می دهد.

من هم به بیسا باتلر وسواس دارم. بلینی می‌گوید اگر می‌توانستم چیزی از بیسا داشته باشم، می‌میرم و به بهشت ​​می‌روم، اما همه چیز به موزه‌ها می‌رود.

فروش عمده تا به امروز

کارگزاران سایبری

در حالی که کارمندان NFT قبل از سال 2022 از بلینی آگاه بودند، CyberBrokers توجه جمع‌آوران جدید در بلوک در حوزه NFT را به خود جلب کرد.

در مارس 2022، پس از یک فرآیند دقیق فهرست مجوزها در فوریه، که طی آن بلینی و تیمش به مجموعه‌داران فعلی هنرش، و همچنین دنبال‌کنندگان توییتر و دیسکورد پاداش دادند، ظاهر شد.

در 0.35 ETH، پایه در بازار ثانویه در عرض یک ماه به محدوده 45-ETH رسید. از جمله فروش عمده برای برخی از موارد کمیاب در مجموعه مانند Gnash برای 150 ETH و Tempo برای 120 ETH در 31 مارس 2022، در 4 آوریل 2022.

با وجود کاهش شدید بازار NFT در ماه می، CyberBrokers همچنان بر محتوا، مجموعه ها و تجربیات تمرکز می کند. کریپتو آرت و متاورس متولد شدند. بلینی با بیان اینکه این پروژه نوآوری محور است، می گوید، اینها چیزهایی است که من از سال 2017 با آنها سر و کار داشته و تجربه کرده ام.

این شامل 100٪ ذخیره سازی زنجیره ای ما می شود. ما ماشین‌هایی تولید کرده‌ایم که کاملاً سه بعدی هستند، مجهز هستند و می‌توانند با بسیاری از دنیاهای مجازی مختلف کار کنند. 17 میلیارد ترکیب برای افراد وجود دارد که NFT های خود را با هم ترکیب کنند. ما همیشه در تلاش بودیم تا چیز بعدی را خیلی جلوتر ببریم.

ما در حال ساختن یک جهان بزرگ و زیبا هستیم که می توانید از طریق وب سایت ما به آن نگاه کنید. ما تعدادی از با استعدادترین افراد را در تیم خود داریم که به این فضا قدم بگذارند و به جایی نرسند.

چرا NFT های زنجیره ای مهم هستند؟

نکته‌ای که اغلب در مورد NFT نادیده گرفته می‌شود این است که آیا آنها در زنجیره ذخیره می‌شوند یا اینکه تصویر/تصویر به شخص ثالثی مانند IPFS اشاره می‌کند. بلینی یکی از طرفداران بزرگ جاودانگی دیجیتال واقعی است.

کاری که ما به طور خاص با هنر خود انجام دادیم این بود که آن را در قالب برداری ایجاد کردیم، به این معنی که وکتور به کد تبدیل شد. کد می‌داند که نقطه‌ها کجا هستند، شکل‌ها کجا هستند، رنگ‌ها کجا زندگی می‌کنند. بلینی می‌گوید من این را بیش از حد ساده می‌کنم، اما اساساً این کد در یک قرارداد نوشته شده است.

مثلاً فرض کنید 200 سال بعد، من رفتم، تیم های من رفتند. امیدوارم مغزم را در اینترنت آپلود کرده باشم و با یک کپی هوش مصنوعی از خودم زندگی می کنم، اما اگر به نحوی این اتفاق نیفتد، تا زمانی که شخصی به کد اولیه دسترسی داشته باشد و شما همچنان به اتریوم دسترسی داشته باشید، شما قادر خواهید بود آن را تولید کنید. هنر فقط از کد است. شما می توانید هر 10001 CyberBroker را از روی کد بسازید.

در حالی که هنر دیجیتال او قبلاً به نوعی جاودانگی دست یافته است، او می‌خواهد برای همیشه در فراجهان زندگی کند.

من و شوهرم همیشه در مورد آن شوخی می کنیم. اگر یکی از ما جلوتر از دیگری رفت، بهتر است بفهمیم که چگونه یکدیگر و خانواده خود را در اینترنت آپلود کنیم تا بتوانیم برای همیشه زندگی کنیم. ما در مورد آن شوخی می کنیم، اما به طور جدی، من اغلب به این موضوع فکر می کنم و کاملاً دوست دارم برای همیشه زندگی کنم.

مراقب کدام هنرمندان داغ NFT باشیم؟

قو غول پیکر (A_Giant_Swan) یک هنرمند واقعیت مجازی مستقر در ملبورن، استرالیا است. جهان ساز از طریق هنر.

وقتی به کار قوهای غول‌پیکر نگاه می‌کنم، نمی‌توانی از فکر کردن دست بکشی و به نوعی احساس می‌کنی. من می توانم خون، عرق و اشک را ببینم. من می توانم ببینم که چگونه او قلب خود را روی بوم خود می گذارد و با هر ضربان آنها را در واقعیت مجازی خلق می کند.

عمق و احساس بسیار در آنها نهفته است. هر ضربه رنگی که او در آنجا می‌گذارد هدفی دارد و به نظر می‌رسد این افراد از درون به بیرون تبدیل شده‌اند. شما به معنای واقعی کلمه آنها را می بینید که احساسات خود را پوشیده اند، این صحنه ای را که آنها در اطراف خود می سازند پوشیده اند. این فقط باور نکردنی است.

روح من نمی تواند زمین را لمس کند، قو غول پیکر
روح من نمی تواند توسط قو غول پیکر زمین را لمس کند. (به شدت کمیاب)

دومینیک جی (@0xDominikG) هنرمند مفهومی آزاد.

من اخیراً این قطعه را پیدا کردم و سعی کردم آن را تهیه کنم. می‌پرسید: “آیا این مرد مواد مخدر می‌کند؟” شما را به سفری می برد که فکر می کنید. آیا او دیوانه است؟ واقعا مغزش اینطوریه؟ هرج و مرج اما زیبا. ترسناک اما باحال من عاشق رفتن به این نوع سفر شگفت انگیز هستم.

کلکسیونرهای قابل توجه

نوشته جوزی بلینی از سری Grails
نوشته جوزی بلینی از سری Grails. (شواهد و مدارک)

بلینی به عنوان یک OG و هنرمند بسیار مورد احترام، نه تنها چند کلکسیونر بزرگ دارد، بلکه بسیاری از هنرمندان محترم دیگر آثار او را جمع آوری می کنند.

چیزهای زیادی وجود دارد که نمی خواهم مردم را فراموش کنم و ترتیب خاصی ندارند، اما استیو وند یکی هست. استیو شخص بزرگی است و یکی از اولین افرادی بود که آثار هنری من را شخصا در یک کنفرانس دید و عاشق آن شد. او گفت که عاشق کاری است که من انجام می دهم و می خواهد یکی از همه چیز بزرگترین حامی من باشد. بلینی می‌گوید این برای من دنیا معنا داشت.

علاوه بر این j1mmy و بازیگوش. J1mmy یکی از تنها افرادی است که به نمایندگی از او سفارش داده ام. من یکی از CryptoKitties او را کشیدم و اینگونه در کانال CryptoKitties با هم آشنا شدیم. پرانکسی در طول سال ها به یک دوست واقعاً خوب تبدیل شده است. او کاملاً فوق العاده است و فرد بسیار خوبی برای آشنایی است.

صادقانه بگویم خیلی بیشتر است. این باعث می شود که برخی از دوستانم که هنرمندان رمزارز هستند، کلکسیونر آثار من باشند، لبخند بزنم. مردم دوست دارند مت کین و سرباز. علاقه آنها به کار من معنی زیادی دارد.

پیوندها

توییتر: https://twitter.com/josiebellini
وب سایت: https://josie.io/
مجموعه یوتیوب پشت هنر: https://www.youtube.com/@JosieBellini/playlists
وب سایت CyberBrokers: https://www.cyberbrokers.com/
نویسنده: Greg Oakford

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید