ویلیام کلمنته سوم پیش بینی کرد بیت کوین تا پایان سال 2024 به شش رقم می رسد: تالار شعله


Will Clemente III برای تبدیل شدن به یک تحلیلگر ارزهای دیجیتال انصراف داد و می‌گوید بیت‌کوین شانس خوبی برای رسیدن به شش رقم تا پایان سال ۲۰۲۴ دارد.

Will Clemente III به لطف محتوای تجزیه و تحلیل رمزارز ویروسی خود 680200 دنبال کننده در توییتر دارد. زمانی که آنتونی پامپ هنوز یک نوجوان بود، شرکت تحقیقاتی بلاک چین Reflexivity Research را با Pompliano تأسیس کرد.

این مرد کیست؟

ویل کلمنته III هنوز تنها 21 سال سن دارد، اما بینش دقیق او در این صنعت به این معنی است که برخی از بزرگ‌ترین نام‌ها در دنیای رمزارز و 680200 نفر او را دنبال می‌کنند.

اما موضوع III در مورد چیست؟

بله من سومی هستم به نام خانوادگی اش می خندد.

او توضیح می دهد که در آگوست 2021 زمانی که در سال دوم تحصیلی خود برای کار در حوزه ارزهای دیجیتال بود، مدرسه را رها کرد.

تصمیم کلمنته 21 ساله به ثمر نشسته است زیرا این دختر 21 ساله در حال حاضر دارای چهره های تاثیرگذاری در صنعت در میان طرفداران عظیم خود است، از جمله مایکل سایلر، بنیانگذار MicroStrategy، رایان سلکیس، مدیر عامل مساری، و Sandeep Nailwal بنیانگذار Polygon.

کمی شبیه به یک حس پاپ نوجوانی که توسط سایمون کاول کشف شد، کلمنته اولین بار توسط سرمایه‌دار و پادکست ریسک‌پذیر، آنتونی پمپ پومپلیانو، که پیشنهاد کرد با هم یک شرکت تحقیقاتی بلاک چین راه‌اندازی کنند، قبل از اینکه کلمنته حتی به طور قانونی اجازه نوشیدن یک جرعه آبجو را داشته باشد، کشف شد.

پمپ گفت: چرا یک شرکت تحقیقاتی راه اندازی نمی کنیم؟ گفت. کلمنته توضیح می دهد که به همین دلیل است که ما تحقیقات بازتاب را در سپتامبر 2021 راه اندازی کردیم.

کلمنته توضیح می‌دهد که او دوست دختر خود را به دلیل وسواس به ارزهای دیجیتال از دست داده است، اما نه قبل از خرید بیت‌کوین، امیدوار است که کلمنته در این مورد سکوت کند. کار نکرد

بعد از اینکه فهمیدم بیت کوین احتمالاً چیزی است که بیشتر دوست دارید داشته باشید، وسواس شدیدی پیدا کردم و دوست دخترم گفت که باید گروهی از افراد را پیدا کنید تا با آنها بگردید. [about it]چون ازش خسته شده

چه چیزی باعث شهرت توییتر شد؟

کلمنته از همان ابتدا به اهمیت جلب توجه چهره‌های برجسته در صنعت کریپتو پی برد تا محتوای خود را به مخاطبان بیشتری برساند.

من گزارشی درباره نقش بیت کوین در سیستم مالی نوشتم و منتشر کردم و همه اینفلوئنسرهای رمزنگاری را که می شناسم تگ کردم. پرستون پیش آن را پیدا کرد، آن را ریتوئیت کرد و سر من داد زد. کلمنته می‌گوید: «من این را مدیون او هستم که از 300 به 3000 فالوور رسیده است.

پس از اینکه Pysh گزارش کلمنته را بازتوییت کرد، پمپ به طور تصادفی با آن برخورد کرد و از کلمنته دعوت کرد تا مهمان پادکست او باشد. پادکست Pomp که تعداد فالوورها را به 5000 نفر رساند.

از آنجا به من اعتماد به نفس داد که از 5000 به 10000 بروم و بلافاصله بعد از آن بالا رفت. من خیلی مدیون پرستون و پومپ هستم.

به نظر می رسد کلمنته تحت تأثیر حجم عظیم مخاطبان آنلاین خود قرار نگرفته است.

600000، فقط اعداد روی صفحه، او اعلام می کند.

با این حال، امروزه حتی در خیابان نیز شناخته شده است.

وقتی می بینید مردم با شما آشنا می شوند، عجیب است. همینطور که راه می رفتم چهار نفر مرا شناختند. آن موقع بود که به من ضربه زد، در واقع حقیقت دارد.

همچنین بخوانید
امکانات

چرا باید به انجمن بازی های بلاک چین بپیوندید؟ لذت ببرید، سود ببرید و بازی های بهتری بسازید

امکانات

کار با Hydra: خدمت به سازمان های غیرمتمرکز

در توییتر خود چه انتظاری داشته باشید؟

کلمنته توییت ها تقریباً هر روز، او ترکیبی از اخبار و بینش‌های مرتبط با رمزارز را به اشتراک می‌گذارد و محتوای مورد اعتماد دیگران را بازتوییت می‌کند.

توییتر من ترکیبی از نقاط داده بیت کوین و کریپتو، نقاط داده عالی، منابع داده های مختلف، تحقیقات دیگر است، خواه از من باشد یا هر شخص دیگری که من آن را تایید می کنم.

کلمنته همچنین شرکت در آزمون های رایگان در صرافی های رمزنگاری را برای به دست آوردن آلت کوین برای خود کم نمی داند.

گوشت گاو توییتر

گوشت گاو سبک: بیت کوین maxis

کلمنته یک مرد جوان مهربان است که فعالانه از درگیری اجتناب می کند.

با وجود تاکید بر اینکه به دیدگاه حداکثری بیت کوین احترام می گذارد، پس از اینکه او در توییتر فقط در مورد بیت کوین صحبت نکرد، مورد انتقاد جامعه قرار گرفت.

کلمنته می‌گوید، من به‌عنوان یک ماکسیمالیست سخت‌افزار بیت‌کوین وارد شدم، سپس از بیت‌کوین به عنوان تنها چیزی که باید به آن نگاه کنم، تغییر مکان دادم، این زمانی بود که شروع کردم به دریافت او از جامعه بیت‌کوین ماکسی، کلمنته.

اما او برای واکنش متقابل آماده بود و تصمیم گرفت که در دراز مدت ارزشش را داشته باشد.

او می‌گوید: «فکر می‌کردم احتمالاً یک یا دو ماه چرندیات طول می‌کشد و سپس به آرامی محو می‌شود.

همچنین بخوانید
امکانات

اقدامات امنیتی بلاک چین در فضا: SpaceChain، Blockstream و Cryptosat

امکانات

چگونه سرمایه گذاران فعال می توانند چشم انداز رمزنگاری را تغییر دهند

توییتر لایک می کند؟

کلمنته می‌گوید با فید توییتر خود به عنوان یک منبع داده مهم رفتار می‌کند و با دقت انتخاب می‌کند که چه کسی را دنبال کند.

او می گوید من کمی همه چیز را دنبال می کنم، حساب توییتر خود را به عنوان یک پایانه بلومبرگ می بینم.

او می‌گوید من همچنین حساب‌های میم را برای سرگرمی دنبال می‌کنم، حدس می‌زنم چیزهای جدی.

او از طرفداران حساب‌هایی است که بینش‌های تجزیه‌وتحلیل زنجیره‌ای را به اشتراک می‌گذارند، از جمله Dylan LeClair و چک‌میت، تحلیلگر پیشرو در زنجیره Glassnode.

حدس می زند؟

کلمنته کسی نیست که بتوان به راحتی به دلیل پیش‌بینی‌های قیمتی بزرگش تحسین کرد، اما او پیش‌بینی می‌کند که قیمت بیت‌کوین می‌تواند بین سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۲۴ تا سه‌ماهه اول ۲۰۲۵ به شش رقم برسد.

به گفته وی، بازار در چشم انداز چند ساله به کف رسید.

کلمنته همچنین معتقد است که اکثر کسانی که بیت کوین را با قیمت های پایین تر می خرند، بلندمدت هستند.

او می‌گوید افرادی که از آنجا خرید می‌کنند نمی‌خواهند دوبار بفروشند، بلکه می‌خواهند آن را چند ساله نگه دارند.

او می‌گوید که در دو سال آینده شاهد افزایش شدید قیمت خواهیم بود.

کلمنته می‌گوید مهم است که در نظر داشته باشیم که کشورها اقداماتی را برای رهایی از وابستگی به سیستم دلاری آغاز خواهند کرد.

کلمنته می‌گوید که اگر این درست باشد، به نظر من، به احتمال زیاد آنها حداقل موقعیت کمی در بیت‌کوین خواهند داشت یا بخش کوچکی از معامله را انجام می‌دهند.

اکثر فعالان بازار انتظارات خود را از پذیرش بیت کوین بر اساس چشم انداز آینده چشم انداز اقتصاد کلان جهانی می دانند، اما من فکر می کنم مردم اهمیت ژئوپلیتیک بیت کوین را دست کم می گیرند.
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید