افزایش غیرمنتظره پروژه‌های هوش مصنوعی کریپتو با درآمد مثبت NVIDIA


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تقاضا برای قدرت محاسباتی در حال حاضر از سقف گذشته است و با افزایش درآمد انویدیا در روز گذشته، این افزایش تقاضا باعث افزایش محصولات رمزنگاری هوش مصنوعی تحت پوشش DFWVentures نیز می شود.

پروتکل NEAR که بزرگترین زنجیره مصرف کننده هوش مصنوعی را برای کاربران ایجاد می کند، تلاش های بیشتری در این زمینه انجام داده است. یک برنامه جوجه کشی توسعه دهندگان هوش مصنوعی می تواند در افزایش نوآوری و پذیرش در اکوسیستم NEAR با جذب توسعه دهندگانی که از منبع یابی برای ارائه پشتیبانی در زیربخش های مختلف هوش مصنوعی استفاده می کنند، مفید باشد.

NEARUSDT
نمودار NEAR/USDT از TradingView

مورد دیگر این است که AO ذخیره سازی داده در Arweave را با مقیاس افقی محاسبات در یک لایه بسیار کارآمد ترکیب می کند. این وحدت مسائل رایج مانند استفاده از حافظه و محاسبه بارهای کاری را حل می کند/کاهش می دهد و در عین حال دامنه موارد استفاده مختلف را برای کارگزاران زنجیره ای افزایش می دهد.

مرتبط با

پروژه‌های مختلفی در حال حاضر از طریق فعال‌سازی جامعه و هکاتون‌ها بر روی AO ساخته می‌شوند، از جمله پروژه‌هایی مانند Autonomous AF، 0rbitco، و aox_xyz. مطمئناً، با انگیزه‌های بیشتر و اعلامیه‌ای بزرگ که در اوایل ژوئن منتشر می‌شود، اکوسیستم AO یکی از مواردی است که می‌توانید به آن توجه کنید.

اگرچه تعداد زیادی «چهره‌هایی که Web3 را در آغوش می‌گیرند» وجود دارد، اما هیچ‌کدام از آنها انگیزه کافی برای مشارکت‌کنندگان برای حمایت از پایداری مدل‌ها ایجاد نمی‌کنند. پروتکل Ora این مشکل را حل می کند و مدل ایجاد شده از طریق Initial Model Offering (IMO) قابل توکن سازی می شود.

دارندگان توکن با تقسیم درآمد از طریق مالکیت با استفاده از استاندارد ERC-7461 که توسط Ora برای توزیع عادلانه و شفاف پاداش‌های ETH پیشگام است، انگیزه‌ای برای دارندگان خود خواهند داشت. این تیم همچنین توصیه هایی برای استانداردهای اضافی مبتنی بر هوش مصنوعی ارائه کرد که به رشد صنعت کمک می کند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید